Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van v. kinek tapasztalata a...

Van v. kinek tapasztalata a Cellules nevű vákumos masszirozóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vettem egyet a neten de nem szív!Töltöttem 8órán át és a pros lámpa még mindig világított!Meg kéne talán várnom amíg kialszik a piros jelző!
2010. jan. 9. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarok beleszólni, de nem lehetne inkább azt, hogy megtanulsz rendesen táplálkozni? Veszel néhány könyvet amiben leírják, mit miért, hogyan mikor? Hogyan működik az emberi test stb.?

Vagy egy életen át elhiszel minden sz@rt amit a tv-ben mutatnak, mert nem értesz hozzá, és hiszel a csodákban...

2010. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ne szólj bele!!!!
2010. jan. 9. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van egy,igaz én a Rossmanban vettem.Az enyém szív rendesen,csak nem mindig van türelmem használni!:)meg amíg használtam sem vettem észre sok változást.Te fogyni akarsz,vagy csak a narancsbőr zavar?Mert ha csak az,én ajánlanék egy krémet,vagyis a neve zsírégető gél,a tescokban a kozmetikumoknál lehet kapni kb.1200.-ft.Na ez hatásos volt nálam.
2010. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!