Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fehérjeport ajánlotok...

Milyen fehérjeport ajánlotok fogyáshoz?

Figyelt kérdés

3 hete diétázom, alacsony kalóriabevitellel étkezem, egészséges ételeket eszem és elkezdtem otthon tornázni is. A fehérjeporokban nem nagyon vagyok járatos, ezért próbálok szerencsét itt, hátha valaki tud ajánlani valamit.

Most 60 kg vagyok, 10 kg-ot szeretnék fogyni. Olyan termék kellene nekem, ami segíti a fogyást, ár-érték aránya jó és legyen finom íze.

Volt már dolgom fogyókúrás italporral, amit tejjel kellett összekeverni, de az íze borzalmas volt, ezért lenne jó egy olyan termék, aminek finom íze van. Remélem, hogy tudtok segíteni! Köszönöm!



2014. júl. 19. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100% Whey Protein de ezeket a porokat, bármelyiket, ne tejbe old fel, ez fontos és edzés után közvetlen idd meg.
2014. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A fehérjepor nem fogyaszt, de fontos táplálékkiegészítő. A fő szerepe, hogy a kalóriadeficit során megvédje az izmainkat, tömegnövelésnél pedig ellássa a növekedéshez szükséges tápanyagokkal. A legjobb minőségű fehérje a tejsavófehérje. Ebből létezik koncentrátum, ami tartalmaz még némi laktózt, kevésbé tiszta. Aztán ott az izolátum, amelyben nem található laktóz, magasabb a fehérjetartalma. Ezt a kettők szokták különböző arányban keverni, ún. kombinált tejsavó fehérjében. Én úgy vettem észre, hogy a csokissal nehéz mellélőni, azok általában finomak. A márkanév az már egyéni ízlés kérdése, ki melyikben bízik. Én azt szoktam figyelni, hogy minél kevesebb szénhidrát legyen benne, és minél több fehérje.
2014. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

100% Hydrolyzed BEEF Isolate Peptides,vagy az egg pro.

tejet meg ne fogyassz,lehetőleg tejszármazékot se.

vízzel kell keverni.

2014. júl. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sowilo ***** válasza:

Myprotein vagy Stillmass tejsavófehérje. Ár-érték arányban ezek a legjobbak. De én pl tojásfehérjét eszek, a Stillmass nagyon jó áron adja.


Vegyél ízesítetlent, és fűszerezd be magad, úgy a legfinomabb, és nem viszel be felesleges mérgeket. Adj hozzá natúr kakaóport, fahéjat, chilit, vagy ami tetszik, és turmixgépben készítsd el. Akár egy adag kávét is beleboríthatsz.

2014. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Fogyni nem fogsz fehérjeportól. Támogatja az izmaidat a fogyókúra alatt és az edzések során. Két féle létezik. A gyors felszívódású, amit edzés után kell innod, ilyenkor gyorsan beépül az izmaidba. Pl a Peak Whey Fusion csokis süti ízű isteni finom. És van a lassú felszívódású, ami egy étkezés, pl vacsora kiváltására szolgál. Peak termékek között szintén találsz /Micellar Casein/ vagy Biotech USA-tól nagyon jó árban van a Protein Power. Ebből az eper-banános ami iható.
2014. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a fehérjeporhoz a 2 dl tejet miért ellenzitek?
2014. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert beviszel vele 8-10 g cukrot, némi zsírt, és elnyújtod vele az emésztését, holott a fehérjepor egyik lényege az edzés utáni gyors felszívódás.
2014. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10g cukor 2dl tejben?
2014. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha más cukrot nem eszik szerintem ez nem oszt nem szoroz.
2014. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tejcukor,tejzsír,nehezíti a felszívódást,allergén hatású,vagyis nem emberi fogyasztásra való a tej.

egy minőségi táplálék kiegészítőt elrontani vele,meg ostobaság.

2014. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!