Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport ajánlotok...

Milyen fehérjeport ajánlotok nőknek?

Figyelt kérdés
Itthon edzésterv szerint edzek, illetve kondiba is járok. Tudom, hogy kellene bevinnem pluszban fehérjét. Olvastam, hogy van valami zsírégetős is, mert van egy kis súlyfeleslegem is. Ebben kérnék segítséget, mert egyáltalán nem értek hozzá. Nem egy nagyon izmos test elérése a célom, hanem egy kis tónus. L-karnitint edzés előtt szedek. Előre is köszönöm a válaszokat, hatalmas segítség!

2014. febr. 25. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom,belőled brutálisan izmos testépìtő lesz :(


Scitec Whey Pro Professional a legjobb sztem itthon.

Zsírégetős nem lètezik

2014. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs zsírégetős fehérje.

Először étrendet kéne csinálni magadnak, amihez jó sokat kéne olvasni, a fehérje nem oldja meg a gondjaidat. Miután olvastál, majd érteni fogsz hozzá egy picit jobban.


Ha olcsó és adalékmentes termék kell, ajánlom figyelmedbe például a Myprotein gyártót.

2014. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Ezutan sinen leszel :-).

2014. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!:) Akkor nincs zsírégető fehérje, oké. Myprotein gyártót többen is mondták, és köszönöm, akkor kutatgatok és olvasgatok. :) Tényleg köszönöm :)
2014. febr. 25. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!