Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductil szedése után ki...

Reductil szedése után ki mennyit szedett vissza? Visszajönek azok a kilók ha abba hagod a szedését?

Figyelt kérdés
Főleg tapasztalok érdekelnének! Hogy mondjuk az abbahagyása után pár hónappal vagy évvel mennyi jött visza meg ilyesmi. Előre is köszi.
2010. jan. 11. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsika a helyesírási hibákért,csak most vettem észre:)
2010. jan. 11. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem csökkent tőle az étvágyam, így egy dekát se fogytam:(

Tehát nem volt mit visszaszedni. Már ez is valami...

2010. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly minden gond és éhezés nélkül fogytam vele 77 kilóról 60-ra. Azóta tartom a súlyomat, rendszeresen mérem meagam, és ha akár egy kilóval is több, tartok egy pár napos diétát. Nem szabad engedni, hogy visszajöjjenek a kilók. Persze ha utána ugyanúgy eszel, mint régen, akkor visszajön. Odafigyelés, ja és mozgás nagyon fontos.
2010. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,az utolsótól szeretném kérdezni,hogy a bőröd és melled nem ereszkedett meg? Ha tornázok és diétázok mellette akkor is löttyedt lesz a bőröm? Én is most olyan 75-77 kg körül vagyok és a 60 a minimum amit el szeretnék érni.
2010. jan. 12. 11:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Várok még további tapasztalatokat is!!
2010. jan. 12. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem ereszkedett meg semmim, mivel még fiatal vagyok (25), így a bőröm is rugalmasabb. Meg persze tornáztam is mellette. Ha te is így teszel, nem lesz löttyedt a bőröd.
2010. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!