Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan szer ami az étvágyam...

Van olyan szer ami az étvágyam csökkenti?

Figyelt kérdés
tudom, hogy gyógyszertől nem lehet lefogyni, nem is ezt akarom. edzek is, de csak eszek és eszek, NEM BÍROM MEGÁLLNI, HOGY NE EGYEK, ha éhes vagyok. csak az a baj, hogy hiába ettem, még mindig éhes vagyok, így 5-ször eszek ugyan 1 nap, de sokat és emiatt az edzés semmit sem ér. szóval, van olyan szer, ami az étvágyam csökkenti. és ha igen, mennyibe kerül?
2014. aug. 1. 19:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mate tea :)
2014. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

utánanéztem, majd megpróbálom, köszi :)

de nem tudnád megírni, hol lehetne beszerezni? és hogy esetleg drága-e?

2014. aug. 1. 19:58
 3/18 anonim válasza:
Tescóba vettem meg a Rossmanba (rossmanba 850ft volt a tescóba 780Ft) Én 2 hete kezdtem el inni.
2014. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
és már filterben van?
2014. aug. 1. 20:10
 5/18 anonim ***** válasza:

"csak az a baj, hogy hiába ettem, még mindig éhes vagyok, így 5-ször eszek ugyan 1 nap, de sokat és emiatt az edzés semmit sem ér. "


Fokozatosan csokkentsd az adagokat meg keruld a szensavas italokat, igy idovel a gyomrod osszeszukul es kevesebbel is jollaksz.

2014. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Filterben van igen, 20db egy egy csomagba
2014. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
20:12 a szénsavas italokat és az üdítőket már száműztem kb fél éve, a kaját meg próbálgatom, de nem megy... megpróbáltam azt is, hogy igyak evés előtt vizet, de nem használ, ha próbálom is, ugyanúgy éhes vagyok és kívánom is a kaját.
2014. aug. 1. 20:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen. Normális étrend sok vízzel. és még fogysz is tőle: éspedig nem izomból, hanem zsírból, ahogy kéne.
2014. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az étrendeddel lehet a baj ha éhes vagy és kívánós. Nem írod milyen az étrended és pontosan miből áll.....
2014. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
reggelire egy-két szendvicset eszek, tízóraira müzlit általában, ebédre főtt kaját (2-3 tányérral), 4 körül valamilyen gyümölcsöt, ezt valahogy visszafogtam emrt eddig kenyeret ettem, vacsorára pedig megint főtt kaja.
2014. aug. 4. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!