Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan szer ami az étvágyam...

Van olyan szer ami az étvágyam csökkenti?

Figyelt kérdés
tudom, hogy gyógyszertől nem lehet lefogyni, nem is ezt akarom. edzek is, de csak eszek és eszek, NEM BÍROM MEGÁLLNI, HOGY NE EGYEK, ha éhes vagyok. csak az a baj, hogy hiába ettem, még mindig éhes vagyok, így 5-ször eszek ugyan 1 nap, de sokat és emiatt az edzés semmit sem ér. szóval, van olyan szer, ami az étvágyam csökkenti. és ha igen, mennyibe kerül?
2014. aug. 1. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi az a főtt kaja? Mást jelent egy lisztben úszó főzelék és megint mást a teljes kiőrl. dolgok vagy némi barna rizs csirkemellel. Mi van a szendvicsedben? Mást jelent zsírszegény túró teljes kiőrl zsemlével és mást a vaj-zsír-majonéz felvágottal ami megint csak zsír. Titok: sok-sok fehérje, kb 2 gramm/tsúlykg. Teljes kiőrl dolgok= lassabb felszívódás. Rostok, zöldfélék kellenének köretnek. Gyümölccsel óvatosan- sok benne a cukor. Guglizz a szálkásító étrendről, nem leszel éhes. Kalóriadeficittel de csak ha sok benne a fehérje biztos, hogy fogyni fogsz, és kb ez az egyetlen lehetőség is. Éhség ellen sok zöldség, napi 5-6 étkezés. És kerek a világ:)
2014. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
főtt kaja alatt mikor mit értek. gyakran csináloks spagettit, de általában rakott krumplit, krumplipürét, sült krumplit, krumplis vagyok :) de néha főzeléket is eszek, csak azt ritkábban nem a kedvencem ugyanis.
2014. aug. 5. 15:18
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez esetben vagy a kérdésed kamu vagy a fogyókúrád.
2014. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ennyi kajával igáslovat etetnek. Vagy talán kőfejtőben edzel? Ennyi kajával örülj, hogy nem gurulsz!!!! ATYAÉG!!!
2014. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Lehet, hogy baj van a vércukroddal. Ha kajálás (ekkora mennyiség) után is éhes vagy akkor valami baj van. Háziorvos, vérvétel. Ha cukros vagy azt te nem veszed észre.
2014. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű, hogy baj van, valószínűbbnek látszik, hogy bányász mennyiségű kajára tágult a gyomrod illetve egyszerű ch-kal nem lehet tartósan jóllakni, ahhoz kéne rost meg fehérje is. de egy vérvétel kideríti ezt. Minden esetre az étrended jelenleg hízókúra értékű, ezt gondold át azért :)
2014. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
értem, köszi mindenkinek.
2014. aug. 6. 12:21
 18/18 anonim válasza:

Természetes anyagok:

- kökénytea: étvágycsökkentő. Egésznap iszogathatod, viszont 2-3 hetente tarts pár szünetet. Bioboltokban kapható.

- tökmagolaj, mákolaj, dióolaj, de olivaolaj is jó: reggel egy kiskanállal. Segíti az emésztést.

- Zöldturmix: uborka, spenót, avokádó, csalán, sóska, zeller, madársaláta, izesíteni lehet gyömbérrel, fahéjjal, illetve egyféle gyümölccsel. Lassan kell elkezdeni, mert komoly hashajtó hatást válthat ki. Viszont később mindennap fogyasztható, eltelít. Csináltam már olyat amit én se tudtam meginni, de nagyon finomakat lehet csinálni. Kreativitás kérdése.

2014. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!