Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha a BMI 28,63-ra jött ki,...

Ha a BMI 28,63-ra jött ki, felírja az orvos a reductilt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 12:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
diéta? mozgás????
2010. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én a helyedben előbb megpróbálnék diétázni és kicsit mozogni. Elég, ha a szénhidrátot kicsit vissza fogod, több zöldség, gyümölcs, sovány húsok, és napi min. 2 liter folyadék (mentes ásványvíz, akár citromlével, zöld tea). + Napi 40-60 perc gyors séta nagyon sokat segít, jobb, mint a futás. :) Ha gyógyszert kezdesz szedni, ha hat is, csak addig jó, míg szeded, és gondolom nem akarsz bogyókon élni egy életen át. :( Ha gondolod, csatlakozz az nlcafén hozzánk, a fogyi klubunkhoz, ott szoktunk néhányan dumálni :) : [link]
2010. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Légyszi kíméljenek az okostojások!!

Képzeljétek diétáztam és mozogtam is mellette és egy deka sem ment le!! Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki nem tud diétával és sporttal lefogyni. Nem azért írtam ki a kérdést,hogy leoltsatok,hanem azért hogy választ kapjak rá. Másodiknak köszi,majd bekukkantok.

2010. jan. 12. 13:11
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezt nem szekálásból mondom, de ha valaki egészséges, akkor sporttól és egészséges életmódtól tud fogyni. Ha ettől nem tud, akkor egy tablettától biztos, hogy nem fog tudni fogyni. Ha tényleg mindent betartottál és semmi nem ment le, akkor menj orvoshoz, mert lehet, hogy valamilyen pajzsmirigy problémád van. Ha pedig nem, akkor menj el dietetikushoz, aki ír neked egy mintaétrendet.
2010. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mert ezt úgysem én fogom eldönteni,hanem az orvos,úgyis neki kellene felirnia. Meglátjuk majd hogy mit ajánl,lehet fel se írja,nem ismerem a dokinkat mert új körzeti orvosunk van, a régi meghalt tavaly bőrrákban és szerencsére azóta nem kelett mennem hozzá. Valamit azért remélem ajánlani fog majd amitől le tudok fogyni.
2010. jan. 12. 21:57
 6/24 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, és egyáltalán nem szekálásból. Leírnád ide nekünk, hogy neked mit jelent a diéta és a mozgás? Mert valószínű azért nem fogytál, mert valamit nagyon rosszul csináltál... Nem szégyen, a többségnek fogalma sincs róla, hogyan működik az emberi szervezet...
2010. jan. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg,ha annyira érdekel a 90 naposat csináltam és bringáztzam meg a Norbi fitness kickboxot és betartottam mindent,de tényleg!! DE!! A kérdésre még mindig nem kaptam választ!
2010. jan. 13. 09:18
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem,hogy szivesem venném a tanácsaidat,ha tudsz valami jó diétát!
2010. jan. 13. 09:20
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hozzátennék,hogy nem mindenáron gyógyszerrel szeretnék lefogyni,csak akkor ha valóban nem segít a diéta és a mozgás. Azt nem állítottam,hogy most rögtön futok az orvoshoz feliratni.
2010. jan. 13. 09:22
 10/24 anonim válasza:
Szia! Ezekben amit leírtál én sem hiszek, azonban tudod mi az ami garantált? Az akupunktúrás fogyókúra. Elég borsos ára van, de hatásos. A gyógyszerek nem érnek semmit, de tényleg, gyakorlatilag 0 a hatásuk. Neked is javaslom, gyakorlatilag minden városban van rá lehetőség, semmi mellékhatása, a sport pedig ajánlott mellette, de nem kötelező, tehát az elfoglalt embereknek is tökéletes. Szurkolok, hogy sikerüljön.
2010. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!