Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha a BMI 28,63-ra jött ki,...

Ha a BMI 28,63-ra jött ki, felírja az orvos a reductilt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 12:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én voltam az utolsó akinek mondtad, hogy írjon jó diétát. Figyu a legjobb, ha az ember megtanul táplálkozni... Én is túlsúlyos voltam, ma meg egy kisportolt csodabogár vagyok. Ami a lényeg, minden nap testsúlykilogrammonként 1-2gramm fehérje, ha fogyni akarsz akkor 1,5-2 gramm szénhidrát, zsírt pedig omega3 kapszulában elég bevinni. Ez semmi extra, tengeri halat is ehetnél helyette, de az kicsit húzósabb.

Kiszámolod ezeket, hogy mi mennyi, utána elosztod a fehérjét 5, a szénhidrátot 6 adagra. Van napi 6 étkezés, a hatodikra már csak pároltzöldséggel eszed mondjuk a roston csirkemellet, a többi étkezésnél mehet mondjuk barnarizs mint szénhidrát forrás.

Jó fehérjeforrások, csirkemell, pulykamell, tonhal.

Jó szénhidrát: Barnarizs, natúr zabpehely, zabkorpa, teljeskiőrlésű cuccok.

Cukrot ne egyél, csak gyümölcs formájában, azt mondjuk délután 5-6 ig.

Ásványvizet igyál, cukros sz@rok kilőve.

Nem panírozunk, nem sütünk zsírban...


Ez így nagyon rövid, és van még rengeteg jó szénhidrát és fehérje forrás, de ezek a legjobbak. Sok-sok pároltzöldség mehet bármennyi bármikor! De főzelékek, rántott zöldségek nem...


Én pl. eszem egy nap egy csomó rostoncsirkét, barnarizst, pároltzöldséget, gyümölcsöt, és iszom rengeteg vizet.

Kell venni valami multivitamin készítményt, mert a hiedelmekkel ellentétben nincs a zöldségekben gyümölcsökben elegendő vitamin. A sok génmanipulációnak, melegháznak, műtrágyának köszönhetően. Ez tény, egyetemen elemeztük... siralmas.

Szépen lefogysz, és utána kitalálod a tutit magadnak. Én úgy csinálom, hogy mondjuk megkívánok egy sütit, megeszem. Vagy nyáron két-három gombóc fagyit, és azt is... Mondjuk naponta van egy dolog amit nem lehetne enni, és benyomom. Utána kicsit visszafogom magam pár napig. Volt, hogy egy hétig mindennap ettem összevissza, utána két hétig szigorúan betartottam a csikre-rizs-pároltzöldséget. Egyszerű, ha látom, hogy az erek eltűnnek a hasamról, akkor visszafogom magam...így egy-két kilóval játszom, és ez nem megterhelő.

Egy életen át normálisan kell enni, és odafigyelni, csak így lehet tartós eredményt elérni...

2010. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Akupunktúrás fogyókúrát én is csináltam. Semmi értelme. Lemegy pár kiló (lassan), aztán ha abbahagyod, visszajön az egész. Arról nem beszélve, hogy milyen drága...nem tudom, hogy most mennyi, én kb 6-7 éve jártam és akkor 5000 Ft volt egy kezelés és járni kell hetente egyszer, utána pedig ha lefogytál, még mindig járni kell kb. havonta. Max. segíti a fogyást, de nem fogyaszt. Ha mindent ugyanúgy összeeszel, semmi értelme sem lesz. Én már nagyon sok mindent kipróbáltam, egyik sem használt kivéve az egészséges táplálkozást. Kerülöm a cukrot, krumplit, tésztaféléket, a zsíradékokat, fehér kenyeret. Ezt kombinálom a Norbi update alapelveivel (nem veszem a termékeit egyébként). Ezzel fogytam 16 kg-ot eddig és sosem fogok visszatérni a régi étrendemhez. Így is nagyon jókat lehet kajálni. Próbáld ki ezt! Teljesen ingyenes, nem kell hozzá szurkálás, tabletta, por vagy akármi más és nem kell hozzá sehová sem elmenni. Csak az életmódváltással lehet tartósan lefogyni. Ha nem változtatsz az életmódodon vagy abbahagyod az egészséges táplálkozást, úgyis visszajönnek a kilók. Gondolj bele, az akupunktúra és a fogyasztó szerek nem változtatják meg az étkezési szokásaidat. Egy átmeneti dolog az egész, pénzlenyúlás. A 90 napos diétáról megoszlanak a vélemények, de legtöbben a legegészségtelenebb diétának tartják. Pl. hogy lehet pizzával és tésztával fogyózni? Lehet, hogy működik, de csak 90 napig, aztán ha nem táplálkozol megfelelően, megint ugyanott vagy: vissza fogod hízni. Aztán hiába is mozogsz akármennyit, mert 1000 kalóriát nem fogsz tudni ledolgozni. Tehát diéta nélkül nem megy.
2010. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Nekem tökéletesen bevált, nem egy két kilótól szabadított meg, az ára valóban ennyi volt, ahogyan írtad. Vissza sem jött a kiló. Szóval én tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.
2010. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
És jársz még? Mert ha nem, előbb-utóbb vissza fogod hízni, ha úgy eszel, mint régen.
2010. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Évek óta abbahagytam :)
2010. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
És nem is diétázol? Ugyanazt eszed, amit előtte? Akkor te egy kivételes eset vagy, mert a legtöbben visszahízzák. Én kb. 10-szer voltam, 4 kilót fogytam és 9-et szedtem fel utána (az akupunktúra alatt is kellett egy bizonyos módon diétázni, aminek mostmár tudom, hogy semmi tudományos alapja nem volt). Egészséges táplálkozás mindenkinek beválik...azzal tuti, hogy nem szeded vissza.
2010. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Nekem nagyon kemény diétám volt az akupunktúra alatt. Heti 2 kg-ot fogytam. Egyedül a menstruáció ideje alatt nem fogytam. Egyszerűen annyi a lényeg, hogy amikor visszatérsz a normális étrendre a nagyon kemény diétáról, akkor nem szabad csokit meg édességet tömni magadba meg cukros üdítőt inni. Jó egy két kg biztos visszajön, ahogy újra elkezdesz lisztet enni, de az abszolút nem látszik meg. Azért durva, hogy csak 4 kg-ot fogytál és ennyi pénzt elkértek. Én simán lecsesztem volna azt aki csinálta :S
2010. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Nem első átverés, aminek bedőltem. Én is próbáltam szereket, de semmi sem végleges csak ha tényleg megtanul az ember táplálkozni. Akkor még tini voltam, nem mertem volna beszólni egy orvosnak. Nagyon hülye voltam, hogy bevettem, hogy le lehet fogyni így. Te is valszeg a kemény diétától fogytál inkább...mert attól tényleg le lehet fogyni.
2010. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Ha gondolod szívesen leírom neked. Vannak tényleg ilyen kihasználós emberek, nálunk hálisten az orvosok nagyon felelősségteljes, rendes emberek.
2010. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Már szerencsére nincs rá szükségem, de köszi. :)
2010. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!