Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A spiropent kizárólag a...

A spiropent kizárólag a zsírsejteket égeti el vagy az izmokat is?

Figyelt kérdés
Másfél éve edzek heti 4-5 alkalommal, nem szeretném elveszíteni a megszerzett izomtömeget, diétát sajnos nem tudom megoldani egyrészt a napirendem másrészt anyagi okok miatt.

2014. szept. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Értelek, én fél év alatt több tudásra tettem szert mint te másfél év alatt, értem...


Ha nem vagy kalóriadefcitben nem fogsz fogyni bármit is csinálsz,

2014. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Másfél éve edzel és azzal se vagy tisztában hogy megy a zsírégetés?? OMG
2014. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Spiropent ép hogy az antikatabolikus hatása miatt lassítja az izom leépülést. És igen zsírégető is, megemeli a szervezet hőmérsékletét. A versenysportban is használják. (diéta nélkül is képes zsírt égetni) a lehetséges mellékhatások miatt inkább a hagyományos utat válaszd ha egy mód rá.


Fogyni csak akkor tudsz, ha a bevitt kalória mennyisége kevesebb, mint amennyit a szervezeted elhasznál. Tehát szálkásító étrend és sport. Próbáld ki a HIIT edzést (intervallum) 20-25 perc heti 4x és 24 órán keresztül pörgeti az anyagcserét. A súlyzós edzés mellet 3x szoktam egy héten csinálni (felkelés után és reggeli előtt)

2014. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló köszönöm a segítséget. Kérem a kritizálós kommenteket kerüljék, tudom hogyan müködik a zsírégetés a kérdés a szer hatására irányult.
2014. szept. 12. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Spiropent! Ne szedd!Olyan mintha bevennél egy tablettát hogy ideges legyél!Öt nap szedés után úgy remegett a kezem,hogy nem birtam meginni a kávém!
2014. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!