Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egyik ismerősömtől hallottam,...

Egyik ismerősömtől hallottam, hogy a Spiropent tbl. Nagyon jó zsírégető mert felemeli 1 fokkal a testhőmérsékletét ezáltal égeti a zsírt! Mennyire veszélyes nők számára?

Figyelt kérdés
Nők is szedhetik e a gyógyszert? Hogyan kell alkalmazni (pl. hány napig, mennyi tbl. , stb. ) Diétázni kell e mellette? Ez hülye kérdésnek fog hangzani, de kell e mellette edzeni?
2012. dec. 3. 09:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%

Ez a gyógyszer hörgőtágító. Jó nagy butaság amit hallottál róla... Nem javasolnám, hogy zsírégetőként szedd, mert egyáltalán nem veszélytelen. Olvasd el az ismertetőjét!


Kiemelném neked az egyik mondatát:

Életet veszélyeztető és halálos kimenetelt is tapasztaltak elsősorban olyan esetekben, amikor a klenbuterolt illegálisan használták


[link]

2012. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
A spiropent egy erős gyógyszer, hörgőtágításra használják, hörgőgyulladás és hasonló betegségek esetén. Nekem szednem kellett volna, amikor felírta az orvos, de 3 napig sem bírtam. Szédülsz tőle, alig kapsz levegőt, aluszékony vagy, fáradt, levert, vezetni képtelenség vele(a tájékoztatóján is szerepel), és azon gyógyszerek közé tartozik, amiknek a lehetséges mellékhatás-listája egy oldal, köztük szerepel a hirtelen halál is. Nagyon veszett egy gyógyszer, mozogj és egyél rendesen, jobban jársz. Ha ezt szeded, nem tudsz edzeni, mert kitágulnak a hörgőid.
2012. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Tudod mit? Ha már mindenáron illegális szerekkel akarsz lefogyni, akkor inkább szerezz be Speedet. Meghalni azzal is meg lehet, viszont azzal majd akarsz edzeni, miközben nem lesz étvágyad.


Komolyra fordítva: ne legyél buta. Semmi fogyókúrás szertől nem fogsz lefogyni, köhögéscsillapítóktól meg pláne nem, csak a szívedet teszed ki plusz terhelésnek, amit ilyen fiatalon még elintézel ugyan egy vállrándítással, de majd ha 28 évesen, szülés közben meghalsz, mert a szervezeted nem bírta a terhelést, akkor az a tabletták miatt lesz. Inkább egyél szénhidrátszegény ételeket és fuss naponta 20-40 percet, azzal többet érsz el.

2012. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem léteznek zsírégetők. Amíg nem eszel normálisan nem tudsz lefogyni (vagy azt nem fogod megtartani).


Miért nem hagyod el a kenyérféléket, tejtermékeket, eszel zöldségeket és húsokat, néhány hónap alatt rendben lennél.


Gyógyszerekkel.. bárcsak megtanulná minden ember, hogy többnyire csak több kárt okozunk mint amennyiben jelenleg is szenvedünk.

2012. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem kell leoltani a kérdezőt, IGENIS használják a Spiropentet fogyni, általában testépítők! Normál adagolásban valóban asztmagyógyszer, enyhén túladagolva emeli a testhőt, így valóban fogyaszt. Mivel nem hormon, így szedhetik nők is. HA akarják!

Keress rá a gugliban kérdező, aztán döntsd el, hogy akarod-e. Mellékhatása is van sok kézremegéstől kezdve sokminden. Nem biztos, hogy megéri. A testépítők is csak a versenyekhez szükséges extrém zsírtalan fizikum elérésez használják, sima normál fogyáshoz erre nincs szükség szerintem, ahhoz csakis diéta kell és napi mozgás.

Ha mégis rákeresel a gugliban meg fogod találni az adagolását is, a kúra hosszát is és minden mást is.

2012. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hatékony lesz, termogén gyógyszerrel "fogyás", 2-3 hónap után meg újra kell egy adag?

Nem értem a logikát, szimplán csak normálisan kellene enni. És a valódi mellékhatásai a gyógyszernek, nem a kézremegés az maximum mesterlövészeknek és idegsebészeknek probléma. Hogyan hat a szívre, a bélflórára, a belső szerveinkre? Pszichés hatásai? Nem addiktív? Nyilván nem is ismerik minden hatását.. ilyenekhez nyúlni, alapvetően egészségesen.. annyira nehéz letenni a csokit, tejet, kenyeret?

2012. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem például nagy erőfeszítésembe kerül (nem mindíg sikerül) letenni a csokit, tejet, kenyeret..:(

DE: akkor sem nyúlnék semmi gyógyszerhez, aminek kitudja milyen káros hatásai vannak..

Próbálkozom -erősen- visszafogni magam az evésben,de

szándékosan nem mérgezném magam.

2012. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Katinka24 válasza:
90%
Ez egy nagyon veszedelmes gyógyszer vigyázz vele, mert ha a ránézel már az is halált okozhat. Ezért is szedi több millió ember a világon... Kipróbáltam, fogytam tőle és még élek. Ép a vesém, a májam, jók a labor leleteim. Valóban okoz egy kis kézremegést, szédülést, dekoncentráltságot, de nálam pár nap után elmúlt az egész.
2013. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gratula, éljenek az értékek, a gyógyszerkerülés.. az egészség..
2013. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

TaplalkozasHarcmuves-nek:

Ha nem vagy hülye, semmi bajod nem lesz tőle!

Nyilván ha szedsz valamilyen nyugtatót, vagy májelégtelenséged/ szívelégtelenséged van, akkor nem kéne szedni, viszont ha egészséges, akkor max átmeneti vérnyomás változást okozhat!

2013. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!