Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az anorexiások-bulimiások...

Az anorexiások-bulimiások miért szednek hashajtót? Az mire jó?

Figyelt kérdés
Nem hagyja felszívódni a táplálékot? Mert a bélrendszerben szívódik fel és a hashajtó ezt akadályozza meg h rögtön kihajtja az illetőből? Barátnőm csinált ilyeneket és ezért kérdezném, ő se tudott pontos választ adni. Csak kíváncsiságból kérdezem, nem akarok ilyesmit kipróbálni!
2010. jan. 20. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2010. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyakori használata még jó arra is, hogy tönkretedd magad
2010. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár én nemszedtem hashajtót,de két évig küzdöttem hasmenéssel.Le is fogytam 28kilót.

zéert hashajtóznak sokan.Gyorsabban ürülnek,nincs ami lerakódjon.

2010. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az anorexiásoknál megesik, hogy a nagy koplalás alatt egyszer csak iszonyatosan bezabálnak. Ez már alapból igen veszélyes, hiszen a gyomruk nincs hozzászokva. Ilyenkor rögtön lelkiismeret-furdalás tör rájuk, általában ezt követi a hánytatás, hashajtás. Én legalábbis így tudom.
2010. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne rakódna le. Max. nem annyi, de szerintem az meg nem sok. Nem egyből jön ki a kaja, ahogy megetted. Van ideje lerakodni egy bizonyos mennyiségnek.
2010. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat =3!
2010. jan. 21. 13:47
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia! Mi, anorexiások azért szedjük ezeket, mert miután ettünk r***** lelkiismeret furdalásunk van a hízás miatt, és ezért khajtatjuk msgunkból. Ez a normálisabb sokunk szerint, mert nem teszi tönkre a fogainkat és a nyelőcsövünket, mint a hánytatás.
2011. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!