Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulimiások, anorexiások,...

Bulimiások, anorexiások, kényszerevők, stb.! Nem akarjátok, hogy összefogjunk és kimentsük végre magunkat a bajból?

Figyelt kérdés

Evési zavaraim vannak már több, mint 1 éve, elegem volt!!!

Normális életet akarok számomra és mások számára is, mert tudom mit jelent minden nap és legalább 3x egy nap szenvedni ugyanaz az ok miatt: az evés vagy épp a nem evés. Tudom,hogy sok közületek nem beszélne erről szivesen és igazából én se, de mostmár nem érdekel semmi, vissza akarom kapni a régi önkontrollom, mert már saját magam előtt is szégyellem mivé válltam !

Valaki esetleg akarna támogatni illetve támogatást/segitséget kapni ? 16/L


2010. aug. 2. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is evés zavaraim vannak. de ez egy ördögi kör kiszáll nagyon nehéz. 14/L
2010. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen én is kiszálltam! Az anorexia felé haladtam gyorsan, de biztosan, de rájöttem, h a gyönyörű szép hosszú hajam fel kihullott, úgy nézek ki mint egy hulla mindig szar kedvem volt, mert nem ettem a mensimtől a frászt kaptam, mert hol megjött hol nem s bizony én ezt meguntam! Sokat segített ez az oldal is itt olvasgattam ki miket eszik hát sportolok is feljött 3 kiló még hátravan kettő, h visszakapjam a normális alakomat! Jól érzem magam már nem vagyok ideges a mensim is normális lett és a hajam is kezdi visszanyerni a régi fényét bár még mindig nem az igazi, de már nem annyira gáz! Rám számíthatsz ha tudok segítek írj nyugodtan privit is!
2010. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítek bárkinek, de egyedül nagyon nehéz ezzel megküzdeni, nem véletlenül mondják, hogy sajnos sokszor még segítséggel is lehetetlen teljesen meggyógyulni.

Egy volt anorexiás, jelenleg bulimiás lány.

2010. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én kényszerevő voltam. De már majdnem 2 hete normálisan eszem. De mindennap rettegek, hogy nehogy bezabáljak.:/
2010. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát, sajnos nekem is evészavaraim vannak.Nemtudom ezt h kategorizáljuk, de egyik nap annyit eszem ami egy hadseregnek is elég lenne egy hétig (tényleg rengeteget). Kényszerből ami van otthon MINDENT megeszek, aztán a következő két-három nap vízen élek. Tudom h nem jó és én is ki szeretnék szállni, de mint tudjuk nem könnyű. A súlyom elég magas a sok jojo effektus miatt...
2010. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a kérdés totál kamu. Egy beteg egész nap küzd, nem csak evés ideje alatt. Éhes. VAgy bántja a testéről kialakult képe. MIndig. Szóval kamu.
2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!