Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ma vettem be az első regenont...

Ma vettem be az első regenont es a regenon. Org/rendeles ről rendeltem de nem érzek semmi hatást :- ( miert nem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 10:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%
vajon az idegesség a bogyó mellékhatása? :D
2014. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%
Jó, akkor válaszolok: Azért nem érzel semmi hatást, kedves kérdező, mert a gyógyszer, amit szedsz (aminek a nevét sem tudod leírni), egy kalap szart is megér.
2014. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
71%

Jóindulatból írom, hogy a fogyókúrás szerek (legyen az puding, tea, por, tabletta, egytől egyig olyan mérgek, amik tönkreteszik a vesédet, májadat azzal, hogy az anyagcserédet felborítják, s a méreganyagokat megszaporítják. Esetleg jön a golyva, epekő, májzsugor, cukorbaj, vesekbajok, elgombásodás, rák... Milyen remek ár nemdebár egy kis fogyózásért.

Egyik előbb, másik később és szerencsés vagy, ha ennyivel megúszod. Nincs a világnak halljátok annyi pénze, amiért ilyen vackokat én beszednék.

Ajánlom viszont, ha néhány kilótól szeretnél csak megszabadulni, használj almaecetet. De ne töményen, épp ellenkezőleg: 2 liter szénsavas ásványvízbe tegyél egy evőkanál 5%-os almaecetet és mindenféle folyadék helyett csak ezt idd. Ha éves kezdenél lenni, igyál ahelyett is!Tiszta vizet viszont lehetőleg mellé ne. Kávé, leves - ilyesmi belefér. Meglepve tapasztalod, hogy 2 hónap alatt súlyod 5..6 kilóval lejjebb ment és ezt képes vagy tartani fél évet kb. Ezt a kúrát is max 60 napig szabad csinálni, utána minimum negyed év szünet.


Ennél azonban sokkal hatékonyabb fogyást biztosít egyes kultúrákban a szimbionta bélféreg. Ha már minden áron sanyargatni szeretnéd magad, akkor egyes országokban forgalmaznak olyan petéket, amiből kikelve a férgek elszívják a belekből a tápanyagot, így durván fogyásnak indul a szerencsétlen delikvens, ráadásul életében nem zabált annyit, mint előtte. :) Amikor vége a kúrának, ki kell persze a férgeket hajtani és ennyi, ismét jönnek a kilók vissza, ismét jön az újabb kúra... Nem mindegy, milyen férgeket telepítesz be! Alkalmas féreg nem termel káros toxint, nem hagyja el a béltraktust és fúrja pl. a májn át magát, vagy jut el az agyadba. Így a kúra minimális mellékhatással jár. Néha kis zubogás, csikarás, viszketés a hátsódban - egyesek szerint nem nagy ár jópár kilóért! Mondjuk én megtanultam nevetni az efféle hiúságokon. Régen a duci volt a nőideál, ma meg a zörgős csont, aminek gyenge karosszériája két kölköt is alig képes kipottyantani, azt is elromló fogakkal, csontritkulással, aranyérrel... Ne kövezzetek meg, de divathóbort ez az egész, ahol nem is a szerek drágák, hanem az utána következő gyógykezelések...

2014. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt egy hasznos válasz!

Én szedtem,de semmit sem segített. :((

Kifizettem érte egy csomó pénzt és semmit sem hatott.

Csak átverés volt,én meg elhittem.

De fogytam már,mert életmódot váltottam,sport és megfelelő étrend!Hidd el sokkal többet ér! :)

2014. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
81%
A rettenetes helyesírásodból ítélve nem lehetsz elég iskolázott, - minden marhaságot elhiszel, amiért sok pénzt lehet adni. Nem tanácsos neten semmilyen orvosságnak mondott szert rendelni mert legtöbbször csak hamisítványt küldenek.
2014. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
0%

Hát sajnálom ezt asok tudatlan,egóval tömött embert itt.

Mindegy,hogy a kérdésedre is valaki válaszoljon.

Én szedtem,kb 10 éve akkor a kapszula arany színű volt,kikapcsolta az éhségközpontot és energikusabb voltam tőle,plusz hozzá még napi 1-1.5-h mozogtam,hatott is és mellékhatásai sem voltak,most a párom szedte de amit rendeltünk napsárgazsínű gél kapszula volt ez már nem hatott sajnos!

2014. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
60%

Szervusz


Én nem szedtem Adipex-et, de tudom róla, hogy egy amfetamin származék

(azt sem ettem)

Sőt nem is fogyókúráztam.


Az a tippem, hogy az a szer, amit szedsz, az hamisítvány, egyébként működnie kéne.


De ha hasonló hatást szeretnél, akkor szedj amfetamint, attól is fogyhatsz.


Ráadásul depressziós sem leszel.


Wiki

[link]


Szerintem frankó dolog az agyat így befolyásolni.


A működésének még csak nagyon kevés részét ismerjük, az a sejtésem.


Majd egy szerről, ami elég erősen hat rá azt állítjuk, hogy az nem kártékony, csak a fogyásra hat.


Örülj neki, hogy nem hatott a gyógyszered, ha tényleg az lett volna, akkor nem biztos, hogy az agyadnak olyan jó lenne


(ez csak az én véleményem, és már túl régen aludtam hozzá, hogy összefüggésekben tudjak írni, lehet, hogy teljesen hülyeséget írok,

lehet, hogy ez a szer tényleg nem káros, tényleg csak a fogyásra hat, de nekem valamiért elég erősek a kétségeim)


Ha már itt tartunk, egy hozzá értőt kérdezek, hogy jól sejtem, hogy ha a kérdező tényleg ilyen gyógyszert kapott volna, akkor annak hatnia kellett volna?


Vagy van olyan evészavar, amire ez a szer nem fejt ki hatást?


hirtelen két dolgot tudok elképzelni, de nagyon laikus vagyok a témában


1. az evészavar valamilyen lelki eredetű dologból származik, és nem az éhség miatt eszik a kérdező, következésképp a szer hiába veszi el az étvágyát, pszichésen enni akar

2. valamiért olyan erős éhségérzetet érez, hogy nem hat rá ennek a gyógyszernek az éhségelnyomó képessége.

(talán immunis rá)


Kérdező kérlek engem is küldj el melegebb éghajlatra, egyébként nem tudnék jól aludni.

2014. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
48%

Előző komment írója vagyok.


Hozzáértőktől kérdem, hogy az Adipex hatásmehanizmusa miben különbözik az amfetaminétól?

2014. dec. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
66%

szintén az előző vagyok

[link]


durva mellékhatások lehetnek, még a gyakoriak is azok (minden 100. szedőből több, mint egynél)

nem lennék az az egy

2014. dec. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
66%

közben még egy ilyet is találtam

[link]

2014. dec. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!