Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ma vettem be az első regenont...

Ma vettem be az első regenont es a regenon. Org/rendeles ről rendeltem de nem érzek semmi hatást :- ( miert nem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 10:15
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
78%
Én egy komoly válaszoló vagyok. Nem ismerem a szert, de a hatóanyag neve alapján az egy legális amfetamin-szerű anyag lehet. Igaz, a kábítószer-besorolás elkerülése egyben a hatás csökkenését is magával vonja sok esetben. ezt támasztja alá a pulzus növelő hatása ( a leírás alapján ). A többi összetevő nem hatóanyag. A gránátama kép szép, de semmi nem utal arra, hogy köze van hozzá. Valószínűleg a vasoxid adja a piros színt. Ezek a szerek 1 tabl. bevétele után biztosan nem okoznak érezhető hatást, bár a pulzusszámnak emekednie kellene, ha tényleg van ilyen hatása. Amennyiben nincs, úgy érdemes levonni a következtetést, ugyanis a hatást ezen keresztül (is) fejti ki. A posztolóknak igazuk van abban, hogy fogyást "szerekkel" nem lehet elérni. Többet kell mozogni és kevesebbet kell enni. Ez a megoldás. Minden más önámítás. Üdv: wp
2014. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Végül mennyit fogytál? Most akkor mit szedtél?

Én szedtem az adipexet meg a regenont is,napi 2 db. Én is innét rendeltem és nagyon jó. Nekem több ismerősöm lefogyott tőle.

Nagyon sokan csak azért írnak ilyeneket,mert Magyarországon nincs száma és nem tudod megvenni gyógyszertárban,meg persze drága.

De Európában szinte mindegyik országban megvásárolható.Egyébként ha az orvosod ki írja akkor a Fiumei útnál van egy gyógyszertár akik Németországból hoznak erősebbet.

2015. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!