Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit lehet fogyni a hoodia-...

Mennyit lehet fogyni a hoodia-val? Tényleg gyorsan hat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 13:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
48%
Sziasztok! Ma rendeltem meg a p57-et! Akkor hatásos? Ki meri ajánlani?
2015. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
48%
Sziasztok! Én is rendeltem P57-et! Mire dzámítsak ha szedem? Mellékhatás esetleg sikertörténetek?
2015. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem konkretan 25 kg-tol kell megszabadulnom. Vasarnap kezdtem el szedni a Hoodia P57 kapszulat. 92kg-rol indultam. Ma raalltam a merlegre es 89 kg-ot mutatott. Elveszi az etvagyam, szaritja a szam ami jo mert legalabb iszok, a napi 2-2,5l viznek mindenkinek meg kell lennie! Oda kell figyelni hogy attol hogy nem vahy ehes, EGYEL! Mert rossz vege lehet a koplalasnak, nem evesnek! Meg igazabol ha valaki sokat akar fogyni, nem art ha mellette tornazik otthon hasra nincs lehetoseg (en igy csinalom). Mindenkinek sok sikert! :)
2015. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én egy pár évvel ezelőtt szedtem kb 2 hónapig. Az első 2 hétben semmi hatás, utána éreztem, hogy elveszi az étvágyam. Imádtam azt az érzést amikor szívfájdalom nélkül bármilyen kajára nemet tudtam mondani mert semmit nem kívántam végre. Persze azért nem koplaltam napokig csak akkor ettem mikor éppen kívántam. A fogyást igazából nem tudom mikor vettem észre...egy idő után csak szedtem nem foglalkoztam a súlyommal aztán jött a jóidő, ruhatár csere és észrevettem hogy hopp ez is nagy meg ez is....2 hónap szedés után amúgy a 3-4.hónapban is alig volt étvágyam és akkor láttam hogy hirtelen 15 kiló eltűnt :D Mondjuk akkoriban fizikai munkát végeztem mellette tehát nekem az edzés bőven megvolt. Az érdekes csak az hogy ez kb 2 vagy másfél éve volt és nemrégiben újra megpróbálkoztam vele de semmit nem hatott. Igaz elég rendszertelenül is szedtem tehát valószínű ezért nem ért semmit, de most abból a -15ből visszajött egy 5ös (bár majdnem 2 év eltelt, odafigyelés nélkül szerintem nem rossz)és azon gondolkozom hogy van e valami hatásosabb vagy maradjak ennél?...
2015. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
én voltam az előző. Bocsi rosszul írtam. 20at adtam le és most vagyok -15be a gyogyi előtti súlyomhoz képest :) (csak gondoltam valakit érdekel)
2015. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 rizsaa válasza:
Lettt végül eredmény tőle ?:)
2022. ápr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!