Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A LINDAX elegendő önmagában,...

A LINDAX elegendő önmagában, vagy mit lehet hozzá szedni, hogy igazán hatásos legyen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 02:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ciánt.
2010. febr. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Az első válaszadónak igaza van. Felejtsd el ezeket, csak a diéta + intenzív sportolás használ. Nem tudod kikerülni a melót.
2010. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%
Gyógyszerész vagyok. A múlt héten függesztették fel a sibutramin ( Reductil, Lindaxa) hatóanyagtartalmú készítmények forgalmazását. A szív-és érrendszeri kockázat nagyobb, mint a fogyástól várható előny. Igaza van az előttem szólónak. Diéta és sok mozgás.
2010. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! De komolyan mondom, ha lenne rajtatok legalább 40-50 kg plussz biztos máshogyan gondolkodnátok. Hozzáteszem ez nem 10 év eredménye csupán 2 és fél évé. Kipróbáltam már az étkezés megváltoztatását de nem volt eredményes, a mozgás meg ilyen súlynál azt hiszem, hogy érthető, hogy nem megy illetve fájdalmakkal jár ami nagyon nagyon rossz.Próbáltam orvosi segítséget kérni de ő is úszást javasolt mert ellenzi a gyógyszereket. De mondjátok meg, úgy belegondolva őszintén, egy 50 kg felesleg és izűleti problémák, hát, derék panaszok ja és néma reflux kíséretében, hogyan lehet akkor gyógyszer segítsége nélkül egy éven belül megszabadulni, ha nem is az 50 de legalább35 kg-tól? És ne csak megvetésből szólj, értékeld átt a helyzetem! Köszönöm!
2010. febr. 9. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti fél kiló-egy kiló minusz tökéletes, még egészséges és könnyedén megvalósítható. Így simán meglesz az évi 25-30 kiló. Azért nem fogysz, mert még mindig sokat eszel. Napi 500kcal-al csökkentsd és várj. Mérni kell és számolni, eleinte ez macerás, de egy idő után már rutinból megy..
2010. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem bántásból írom, de gondolom te sem a levegőtől hízol. Szóval tettél azért, hogy így nézz ki. A fogyókúra akaraterő. Mindenféle szer nélkül le lehet fogyni, ha akarsz. Ha meg ugyanúgy "zabál" az ember, akkor nincs az a szer, ami lefogyasztana.

Térj át az egészséges táplálkozásra, sok gyümölcs, zöldség, kevesebb szénhidrát, több fehérje. Sok folyadék. Ekkor a túlsúllyal szerintem még ne mozogj, várj amíg fogysz legalább 10 kg-ot. Max. én is az úszást ajánlanám.

2010. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 30 kilót fogytam 7-8 hónap alatt. Semmi mást nem kell csinálni, mint megtanulni táplálkozni. Grammra pontosan kiszámolni a fehérjét, a szénhidrátot, a zsírokat. Napi 6 étkezés, hogy pörögjön az anyagcsere... Ennyi. Nekem pajzsmirigy alulműködésem is van, mindig hízékony voltam, és most mégis kockás a hasam... Nincsenek csodák, kőkemény munka és elhivatottság kell hozzá... Csak hát mindenki a könnyebb utat keresi.
2010. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!