Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mitől lehet a leggyorsabban...

Mitől lehet a leggyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés
Vannak kokszok, hogy erősebbek legyünk és vannak ugyanilyen fogyasztó szerek is?Ha igen, akkor mi a nevük?
2010. febr. 11. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
itt annyi kérdés van hogy nem hiszem el! ennyi dagadt disznót! minek zabáltok annyit?
2010. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan fogyasztószerre gondolsz amit beveszel, élsz ahogy addig és fogysz?? olyan nincs. kevesebbet kell enni, mozogni, vagy valamelyik szimpatikus fogyókúrát végigcsinálni, diétázni egy darabig, aztán ráállni egy alacsonykalóriájú "normál" étrendre.
2010. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
koplalj! csak az eslő 4 nap szar aztán megszokod!!
2010. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostantőól negyed annyit eszel, mint ezelőtt. Két napja is ugyanezt nyilatkozta egy zenész, aki egy év alatt 90 /!/ kilót fogyott. Már 170 volt. Ős is azt mondta: csak attól nem hízik az ember, amit nem eszik meg. Ez halál komoly. És persze igyál mellette nagyon sok vizet!
2010. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is láttam azt a riportot, illetve mások nyilatkozatát is. és az a pasi is azt mondta, hogy igen nyilatkozhatná azt is hogy ilyen olyan szerektől fogyott le , de egyszerűen csak kevesebbet evett. többszöri kis adagok! és valamennyi mozgás. ha mostantól mindennek csak a felét eszed meg akkor és mellé mozogsz egy kicsit akkor fogyni fogsz.
2010. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell hogy mondjam az ilyen szerekről nincs jó véleményem. Szerintem fogyni kizárológa úgy lehet ha odafigylesz arra hogy mit és mennyit eszel és mellette MOZOGSZ (bármit a lényeg hogy mozogj, tornázz, fuss vagy bármi) Sehogy máshogy nem lehet tartósan lefogyni!!!! Ezeknek a "csodaszereknek" a nagy része semmit nem ér csak fölösleges dolgokat juttatnak be a szervezetbe...:S
2010. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor indulok a konditerembe! :-)
2010. febr. 12. 07:36
 8/8 kati111 válasza:
engem 2002 be elhagyott lelepett a ferjem egy ribivel es 4 nap alatt 11 kilot fogytam.
2011. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!