Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról hogyan lehet a leggyor...

Combról hogyan lehet a leggyorsabban fogyni vagy hogyan lehet a leghatásosabban feszessé és formássá tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs helyi fogyás és amúgy mindenhonnan szeretnék kicsit fogyni(163/57kg) de engem az érdekelne, hogy mi az ami a combra megy rá jobban(külső és belső comb egyaránt) és hogy kinek mi vált be? Mennyi idő alatt látszódott az eredménye?:) Előre is köszi a válaszokat:)
2011. máj. 8. 11:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekem napi 2, de legalább 1 óra gyors tempójú séta vált be. Lassan megy majd, de hatásos, 42-es nadrágról lettem 38-as méret, de már ezek a nadrágok is kezdenek bők lenni.


Sok-sok kilométer séta olyan tempóban, mintha üldöznének. (egy futót leelőzni simán)

És legalább egy óra legyen egyhuzamban.

Én -10 fokban is izzadtam egy szál pulcsiban, olyan gyors a tempóm. :)


Persze ehhez egészségesebb ételek, nasik megszüntetése és sok folyadék.


Én reggel mindig jóllakok, jöhet zsír, szénhidrát, minden. Aztán egy óra "rohanás", majd munka (munka közben valami könnyű tízórai), és megint ugyanennyi gyors séta. Aztán egészséges ebéd, leves, hús, zöldség, vagy főzelék. És vacsi már nincs vagy nagyon kevés.


Nekem minden túlsúlyom a combomra összpontosult, és sehogy nem akart lemenni. Minden módszer közül egyedül ez a gyalogkakukk módszer jött be. (pedig próbáltam mindenféle csodatornákat is)


Lassú, de biztos módszer.


Pontos étrendet meg kalóriákat meg dekákat nem tudok írni, de hiába is írnám, a lényeg hogy kicsit kevesebbet egyél, mint most. mindenkinek magának kell kitapasztalni mi jó a szervezetének. (én pl. általában hízok vagy beteg leszek a sztárdiétáktól, és agyf*szt kapok a kalóriaszámolgatástól)

2011. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

helyi zsírégetés nincs.

mindenhonnan fokozatosan fog lemenni.

2011. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Az első nem mond hülyeséget, nekem akkor volt a legvékonyabb a combom, amikor futni jártam.

Fogyasztás, feszesítés, formálás: all in one.

2011. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de írtam,hogy tisztában vagyok vele,hogy nincs helyi zsírégetés:) Engem az érdekel, hogy mi az ami a leghamarabb formásabbá és széppé teszi a combokat:) Persze az étkezésre is figyelek de ugye önmagában ez nem elég:)
2011. máj. 8. 12:46
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy a futás(ami nálam=lassú kocogás:D) minden részét formálja a combnak és vékonyítja is? Mert nem szeretném pl. azt, hogy csak izmosodik a combon de a zsír alatt és így nem vékonyodik. Gondolom értitek, hogy miről beszélek:D
2011. máj. 8. 12:48
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nem, a futástól fogyni fogsz és erősödni is. Kardioedzés, tuti a siker! :) Az elsőtől kérdezném: Mennyi időbe telt, míg belefogytál a 38-as méretbe? Kb én is 42-es vagyok.. :S
2011. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy fogok:) De akkor is lesz látszata ha az elején csak kb. 15percet bírok futni?
2011. máj. 8. 13:44
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
persze, senki sem rögtön több kilóméterrel kezdte! :)
2011. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

szia

én 165/60kg vagyok és nincs rajtam túl sok felesleg,nagyon izmos a combom mert jégtáncolok,emellett minden nap futok 20 percet.Ettől nagyon megizmosodott és nőtt is.1 évvel ezelőtt sokkal de sokkal vékonyabb volt.

2011. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy nem fogok fogyni hanem csak izmosodni és vastagodni?:S
2011. máj. 10. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!