Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Hogyan tudnék a leggyorsabban fogyni 10 kilót? Sportolni is szeretek.

Figyelt kérdés
10 kilót szeretnék minél gyorsabban leadni.Futni nem nagyon futok még mert hideg van de van szobabiciklink. Milyen legyen az étkezésem mert iskolában étkezek 3-szor és reggeli és vacsorázok még hozzá de mindig keveset eszek.Min változtassak?
2011. febr. 22. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Futás,kerüld a zsiros ételeket , nasinak gyümölcsöt fogyasz stb.
2011. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Sportolj többet, rendszeresen.
2011. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
s ha többet sportolok rendszeresen akkor kb. a 10 kiló mennyi idő alatt megy le?
2011. febr. 23. 16:45
 4/12 anonim ***** válasza:

szobabicikli tökéletes,ha már van használd is!! így : 1órát tekerj 30mpig normál tempóban 30mpig gyors tempóban

Én így fogytam 5 hét alatt 5kilót.

étkezésedről írhattál volna többet hogy miket eszel egy nap

2011. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát étkezés:

otthon reggeli:ilyen pirítósfélék szoktak lenni

utána

3étkezés a suliba

majd itthon 5óra körül még ebédelek olyat amit itthon csinált anya

2011. febr. 25. 17:36
 6/12 A kérdező kommentje:
És 1 óra szobabicaj?:S nekem még az 5 perc is rekord lenne:S
2011. febr. 25. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:

17:37-nek : először persze én sem bírtam 1órát tekerni fokozatosan kell eljutni idáig, kezdetnek 10perc elég aztán naponta 5perccel lehet növelni.


kérdés írónak: az hogy 5x eszel az tökéletes,próbálj kistányérban enni így mégis teli van a tényér és mégis kevesebbet eszel :)

Köret lehetőleg zöldség legyen de persze ehetsz rizst is meg krumplit de keveset. Délelőtt és délután is egyél gyümölcsöt, reggelire graham kenyeret vacsorára főleg virslit vagy tojást zöldséggel.

Ha mérsékeled az adagokat máris fogyni fogsz, nekem bejött remélem neked is.

2011. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi

nálunk a graham-os kenyér az mindig van én mindig azt eszek nálunk sosincs fehér kenyér.

és nálunk a suliba úgy van hogy odamész az ablakhoz és ott osztják mindenkinek 1 nagy szedőkanál leves mikor mi van utána mész a másik asztalhoz és ott meg adják a másodikat az is mikor mi és nagyon ritkán szokott hozzá lenni zöldség meg ilyesmi :S ez az ebéd a tízórai meg az uzsonna mindig úgy van hogy bemegyünk z ebédlőbe és ott kivan rakva tízórainál uzsinál meg odamegyünk az ablakhoz és ott egy szalvétát veszel és odaadják rá a kenyeret mert mindig az van:Smeg veszel hozzá teát

2011. febr. 26. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:
hát nehéz ügy mert ugye ki van fizetve a menza...
2011. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jah :S pedig otthon egészségesen étkezem meg nem is sokat sztem.
2011. febr. 26. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!