Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Írjatok szálkásító/zsírégető...

Írjatok szálkásító/zsírégető étrend kiegészítőket amiket fogyasztottatok és használt! Please?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend kiegészítő nincs. Szálkásító étrend van.

A zsírégetők és egyéb agyonreklámozott vackok nem sokat érnek, akkor meg pláne nem, ha nem megfelelő az étrended hozzá. (De ha van megfelelő étrended, akkor már nincs szükséged ilyen vackokra.) A szálkásító étrend egy jól bevált módszer, mellé ajánlott valamilyen sport vagy mozgásforma, a lényeg, hogy rendszeresen mozogj. Mindkettőről hasznos információkat találsz itt: [link]

2015. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meizitang botanical slimming, ez mondjuk étvágycsökkentő, viszont használ!
2015. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kocka4ever válasza:
Kezdj el sportolni napi 10 perc futás felpezsdit!! :-)
2015. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
napi 15-20 perc futás
2015. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
mozgás nélkül nem érdemes ilyeneket használni, viszont ha mozogsz én az AGEL termékeket tudom ajánlani. Nem por, nem tabletta, hanem új gél suspenziós technológiával működik ezért a hatóanyaga sokkal hatékonyabban felszívódik. Egy hónapja szedem és meglepően szembetűnő a változás. Ha felkeltette érdeklődésedet nyugodtan írj rám ! :)
2015. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a meizitangot szedem, és nagyon jol bevallt:)
2015. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért érdeklődöm ez iránt, mert napi 1 órát futok reggelente, aztán 1,5 óra edzésem van/NAP. oké, az izmosodást érzékelem, de a zsír nem tűnik el.. pedig 1,5 éve ez a menet. már csak és kizárólag vizet iszok, este, gyümölcsöt, salátát és/vagy natúr joghurtot eszek, de sem a súlyom nem változik se a testemen nem látok változást.. pedig elég keményen edzek!!
2015. márc. 17. 15:24
 8/9 zolika817 válasza:

HA a testeden látsz változást az jó(persze, ha a zsír is kevesebb)...attól, hogy a zsírt izommá változtatod, nem leszel könnyebb, csak karcsúbb és formásabb...

Nagyon fontos a méregtelenítés, anélkül a zsír nem fog eltűnni...ez most lesz leg precízebb szakmai megfogalmazás, de azt olvastan és tapasztaltam magamon, hogy A zsírt két(legfőbb) dolog miatt köti meg a szervezet, energia raktározás(ez gondolom egyértelmű), a másik meg a méreganyagok hatástalanítása, a "mérget" a szervezet zsírral veszi körül, hogy ne tudja szervezetet károsítani(ne tudjon felszívódni), na most, ha sokat edzel akkor sok zsír ég el(ami körbe vette mérget) ez álltal sok méreg szabadul fel, amit a szervezet próbál újra megkötni/hatástalanítani ezért próbál minnél több energiát(kaját) zsírrá alakítani,..ördögi kör.

Ezért amit én úgy csináltam(eredményesen), hogya sok kardió edzés alatt mellett, nyomtam a meleg zöld teát izzaszt méregtelenít+ l-karnitin, gyorsítja az anyag cserét, vagyis jobban ég a zsír az elégett zsírból az energia gyorsabban jut az izmokhoz, így tovább bírod az edzést, vagyis még több zsírt égetsz...nagyjából ennyi

2015. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, ez tényleg használ! :)
2015. máj. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!