Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tatarek Rezső zsírégető...

Tatarek Rezső zsírégető edzését csinálta/csinálja valaki? Mennyit használt? Mennyi idő alatt? Vélemények?

Figyelt kérdés

Én másfél hete kezdtem el a 60 perces videót, úgy, hogy a másfél hét alatt majdnem minden nap csináltam, kivéve 3 napot.

(Közben persze diétázom - nem koplalok)

20L

Köszi mindenkinek előre is!


2010. máj. 2. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én csupa jót hallottam róla:) Csak azért nincs még meg itthon, mert nagyon lassan szedi le a net. Szerintem a legjobb úton jársz fogyás terén. És örülök h van végre egy olyan kérdező akinek van agya és nem izmosító tornával akar zsírt égetni!
2010. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Remélem nyárra lesz is hatása:) (5-6 kilótól akarok megszabadulni)
2010. máj. 7. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
sikerült lefogynod? :)
2010. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
68 kiló voltam a kérdés kiírásakor, most pedig 60 vagyok, és mindenki dícsér, mennyit fogytam.:)
2010. aug. 20. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi ennek a tornának a címe pontosan,amit csináltál? Táplálkozásra mennyit figyeltél?
2011. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


én innen töltöttem le. sajnos az utóbbi időben nincs időm csinálni + a meleg is rátesz egy lapáttal, de tavaly tettem fel a kérdést, azóta majd' 10 kilóval vagyok kevesebb.

táplálkozásra is figyeltem, igazából (majdnem) mindenből ettem ugyanúgy, csak sokkal kevesebbet. természetesen a cukros, zsíros dolgokat kerültem, és megpróbáltam tésztát, kenyeret sem túl sűrűn enni. nekem ez vált be.

sok sikert

2011. jún. 7. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!