Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a nagyon...

Mi a véleményetek a nagyon gyors fogyást ígérő fogyasztószerekről?

Figyelt kérdés
Légyszives csak olyan írjon, akinek van valódi tapazstalata, a lehurrogásokra nem vagyok kíváncsi, csak az igazi véleményekre. (20 kg-t felszedtem 2 év alatt, pedig ugyanúgy sportolok és nem eszem sokat. és egészséges vagyok)
2010. febr. 16. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Ne haragudj, de elég valószínűtlen, hogy nincsen veled semmi gond, mármint, hogy mindent jól csinálsz. A baj biztosan benned van, szerintem a táplálkozásodban. Az, hogy nem eszel sokat, az nem jelenti, hogy jól is táplálkozol. Nem mindegy, hogy mit eszel és mikor és mivel. Jegyezt fel, hogy mit eszel és mennyit, és járj utána, hogy ezek mennyire hasznos táplálékok.

A sportot pedig továbbra is folytasd, habár nem tudom, mit mozogsz és mennyit.

És nincsenek csodaszerek, arra jó, hogy megrövidítsék a pénztárcádat.

2010. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Hazugság!

Néhány éve vettem egy ilyen terméket, mert jó pár felesleges kilogrammtól akartam megszabadulni általa. Ennek a bizonyos terméknek az lett volna jó esetben a hatásmechanizmusa, hogy csökkenti az étvágyat. Nálam ez épp fordítva volt: mindig éhes voltam!!!

Továbbá aki ezt a szert szedi, annak állandóan WC-közelben kell tartózkodnia, mert hashajtóként funkcionál: kihajt mindent, amit megettél, ne rakódjon le... Ezáltal az értékes vitaminok, ásványi anyagok sem tudnak felszívódni. Innentől pedig elképzelhető, hová juttatja az a szervezetét, aki ezt szedi... :-((

2010. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

A véleményem az, hogy ez is egy módja annak, hogy elkeseredett emberek zsebéből pénzt szedjenek ki gátlástanalok.


A súlyproblémáddal keresd meg a háziorvosodat, mert lehet hormonális probléma is.

2010. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ki akarom próbálni:(
2010. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs... szerinted ha egy tablettától le lehetne fogyni, akkor lennének még dagadt emberek? És ahogy az 1. és a 2. írta, valószínű rossz dolgokat eszel, és ezek a szerek még árthatnak is. A sportot viszont nehogy abbahagyd. De azért kiváncsi lennék hogy miket szoktál enni.
2010. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert mostanában ilyen csodaszeres e-mailekkel bombáznak, és már annyit olvasom, hogy lassan elhiszem. úgy érzem nem a táplálkozásomban van a gond, pár éve fogytam le 15 kg-t és azóta is ugyanúgy étkezem.

általában: reggeli: kávé, egy melegszendvics, sonkával, sajttal, vagy 2 tojás ahogy épp kívánom, pirítóssal. délelőtt ha éhes vagyok, gyümi vagy joghurt, de legkedvesebb a sárgarépa. ebédre kb délután 2 körül ami épp van, de sosem eszem mértéktelenül. legjobban a leveseket szeretem, főzeléket( ehhez sem eszem kenyeret)délután már csak keveset eszem, amit épp megkívánok ( ha olyan volt az ebéd azt, vagy ilyenkor is joghurt, saláta) az édességnek ugyan nehezen ellenállok, ha kívánok eszem keveset,(pl 2-3 kocka csoki, vagy egy falat danette puding, vagy mézes activia) a zsíros, nehéz ételeket abszolút nem kívánom, meg sem tudnám már enni. pörköltet nem ettem kb. 4 éve.ha pedig valami miatt mégis elszállnék a kalóriákkal, többet mozgok.

minden nap szobabiciklizem 1 órát reggel, és ha még este van időm, kedvem, Rubint Réka, vagy Norbi.

+ január óta almaecet minden étkezés előtt, citrusok savanyú kápi a C-vitamin miatt, azt olvastam az is segítheti a fogyást. mit tanácsoltok mit tehetnék még?? tényleg szeretném, de ennél több időm nincs sportolni. talán mást kellene?

2010. febr. 16. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, hogy csak a kemény munkának van gyümölcse. Léteznek vegyületek, amikkel egy kicsit lehet segíteni a thermogén hatást (megnő a testhőmérséklet pár tized fokkal, ezért nő az energiafelhasználás), de ez mindössze 10-15% maximum - és csak diéta mellett működik. Nem mellesleg nagyon károsak! Általában vénykötelesek vagy illegálisak! Például ilyen a spiropent asztmagyógyszer, az efedrin-származékok, béta-receptor stimulánsok, amfetamin-származékok (diszkódrogok). A többi mind ÁTVERÉS!
2010. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vannak tabletták amik segitenek. csak a gyártok nem irják rá a dobozra h miböl készül. többet károsit mint használ. utána nézhetsz a neten h miböl készülnek. megfogsz lepődni. (úndoritó) nehogy ki probáld! ez jo tanács :)
2010. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisz85 ***** válasza:
Használtam én is. Egyszer. Jól felcseszte a pulzusom az egekbe, remegtem tőle edzés előtt, és hőhullámaim voltak. AZóta semmit tabelttát nem használtam, a rendszeres testmozgás és helyes táplálkozást egy tabletta sem helyettesíti, ha lenne ilyen, akkor nem lennének dagadt emberek.
2010. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!