Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok a slimfit2000...

Próbáltátok a slimfit2000 kapszulát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 15:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%

nos, jobb esetben senki sem próbálta, mert a legtöbben már tudják, hogy nincsenek fogyasztószerek.

tehát aki próbálta esetleg, és ő épp nem látja a kérdésed, borítékolható, hogy nem sok mindent tudna írni róla.

2011. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Hogy te milyen zseniálisan neveletlen vagy:)

kössz a semmit

2011. szept. 16. 11:59
 3/29 anonim ***** válasza:
20%

gondolkodj el rajta, hogy egy felnőtt embert hívhatsz-e neveletlennek.

és rohadtul nem szmájlis amit írtál. körültekintő választ írok a kérdésedre, nem azt, hogy idióta vagy, ha ilyenben hiszel (pedig ez lenne az igazság), hanem szépen megfogalmaztam, még azt is, hogy ha valaki esetleg próbálta volna, az se tudna mit írni. erre te valami elképzelhetetlen logika szerint neveletlennek tartasz.

tudod mit, inkább bunkónak tarts, mégis reálisabb és húzz a rákba.

2011. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
próbáltam. semmi hatása. edzés és diéta nélkül nem lehet normálisan lefogyni.. sajnos ez van. tudom, nehéz elhinni, nekem is mondták mielőtt megvettem, hogy baromság és nem hittem el. a honlapon azt írták, hogy -8 kg /hónap, úgy, hogy nassolhatsz, ehetsz úgy mint eddig, stb. mikor megrendeltem, a csomagban volt egy papír, amin leírták nekem a kódot amivel beléphetek a honlapra, hogy meg tudjam nézni a diétát, amit alkalmaznom kell a siker eléréséhez.. hogy rohadnának meg. mindegy, végülis ez kellett nekem, hogy felfogjam, hogy most már tényleg el kéne kezdeni egy normális diétát, nem azt várni hogy pár tablettától olvadjanak rólam kilók. szóval ne vedd meg, pénzkidobás, átverés, hülyeség! :)
2011. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tudod mit kedves .Aczél.?

Igen, neveletlen vagy, én azt kérdeztem, hogy próbáltátok-e.

Erre maximum azt írhattad volna, hogy nem próbáltam és elhúzol a vérbe.

Vagy elolvasod a kérdést, te neveletlen fráter, mert nem azt írtam ,hogy én akarom ezt szedni.


És igenis :):):):):)

2011. szept. 17. 17:01
 6/29 anonim ***** válasza:

nem.. azt nem írtad hogy te szednéd.

ha valamire rákérdezel, hogy próbálták-e, és ez a valami olyan, aminek nincsen hatása, akkor segítő szándékkal erre esetleg felhívhatják a figyelmed. hát, ezt próbáltam tenni :)

egyébként kedvezőtlen hatása még lehet.. tehát nem feltétlen igaz, hogy nincsen hatása. nem egy mesterséges készítménynél fordult elő, hogy betiltották, mert igen kedvezőtlen mellékhatásai voltak.


a neveletlenségem meg irreleváns a téma szempontjából, de ha óhajtod hogy változtassak rajta, és úgy lehet értelmesen is beszélni, akkor kérlek szólj ezt milyen formában tegyem. stílusok széles választéka telik ki az intelligenciámból, tehát.. valóban sok választás lehet.

2011. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

ha van kedved és időd egy kicsit olvasgatni, itt egy hasonló kérdés egy másik szerről, szerintem ilyesmi választ vártál, és én a mellékhatások pontos ismerete nélkül ezt nem adhattam meg.

de, bár ez egy másik gyógyszer, ha a Slimfit tényleg hat valamilyen mechanizmussal, az leginkább ehhez hasonlatos lehet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__2..

2011. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 19. 13:13
 9/29 A kérdező kommentje:
mellesleg, ez nem tartalmaz semmi mesterséges cuccot.
2011. szept. 19. 13:14
 10/29 anonim ***** válasza:

nézd, akkor a jobb eset áll fenn, valószínűleg nincsen egészségkárosító hatása, de ugye csodát így sem tesz.


mesterséges anyagokkal (pl. extazy drog--> és származott vegyületei) el lehet venni az étvágyat, tehát bizonyos gyógyszerek olyan módon, hogy a szedésük mellett nem eszel mást, valóban "hasznának". természetesen ilyeneket nem forgalmaznak itthon, csak a teljesség kedvéért írom ezeket.

2011. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!