Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajánlani, melyik a...

Tudnátok ajánlani, melyik a legjobb zsírégető szer, amit érdemes lenne megvennem/megrendelnem?

Figyelt kérdés

Olyan munkát végzek, ami fizikailag nagyon megterhelő, és mostmár kellene valamiféle zsírégető is hozzá, ugyanis 115 kg vagyok 183 centivel :( alapból is fogytam 6-7 kilót már de jól jönne most már ez is, mert úgy néz ki most jön a nehéz része. Esetleg valamilyen táplálékkiegészítő, ami segít átalakítani a zsírt izommá? Gondolok itt aminosavra, kreatin, protein talán...

Előre is köszi a segítséget!



2015. márc. 29. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyelőre én is most kezdem kipróbálni.

Annyit tudok róla, amit a cikkben olvastam.

Szerintem próbáld ki magad és meg kell figyelni a hatását.


A kreatint ott is írják mellé, de azt már használtam korábban is rendszeresen. Azt mindenképp érdemes kipróbálni ha intenzív izom munkát végzel, az főleg eleinte felturbóz.

Az első két hónapban biztosan, de később majd meglátod mennyire hat. A kretin monohidrát nem fogyaszt, de könnyebbé teszi az izom munkát. A leírásban is együtt ajánlják a kettő használatát.

2015. ápr. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Ígyekszem mindkettőt egyszerre bevinni majd, remélem nálam is bejön.

2015. ápr. 3. 19:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Ok. Biztosan hatni fog, hiszen erre készült.

Aztán az egyéni szervezeti adottságaitól is sok függhet.

2015. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!