Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szobabiciklitekkel mennyit...

Szobabiciklitekkel mennyit tekertek, milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Milyen típusú a bicikli? Órában és távolságban mennyit kerekeztek? Fogyókúránál hatásos, ha igen mennyi idő alatt látszódik vmilyen szintű változás?
2010. febr. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az edzőteremben szoktam, de fingom sincs milyen márkájú. Én soha nem a kilómétert nézem, hanem az időt. Általában 30 percet tekerek, mert után még edzek másfél órát. De szoktam csak kardiózni is, akkor 50-60 percet tekerek, meg lépcsőzök 30-at. Persze, hogy jót tesz a fogyókúrának, a feneked is formásabb lesz. Azt nehéz így megmondani, hogy mennyi idő alatt látszódik meg, ez függ a táplálkozásodtól is. De nálam általában kb. 2-3 után látszódott, hogy fogytam.
2010. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

normál kerékpáron is lehet eredményes, heti 6x, 1-2 óra a max pulzusod 50-75% között, 100 as pedálfordulathoz közel,ezzel az alapállóképességed is fejlődik. Futásnál ebből a fele is elég. + diéta.

így kb. 6 hét után már látható eredménye kell legyen, ha mágsem akkor a táplálkozásod hibádzik de nagyon.

2010. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!