Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen időközönként szoktad...

Milyen időközönként szoktad mérni a súlyod?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Diéta közben naponta.
2011. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van amikor minden nap, van amikor hetente 3x. ahogy épp eszembe jut. én azért mérem gyakran hogy megbizonyosdjak róla hogy nem híztam semmit. ha netán egy kicsit feljebb ment(nem szokott) akkor jópár napig diéta. amúgy is figyelek az étkezésre na meg sportolok is.
2011. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minden reggel wc-zés után, meztelenül:) mint az előttem szóló írja, ha kezdek pár dekát ingadozni felfelé, akkor egy-két nap jobban odafigyelek magamra.
2011. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diéta alatt, amit úgy veszek, h "számít" is, hetente, de van olyan rápattanok a mérlegre, ha elmegyek mellette, de az nem olyan:D diétán kívül meg amikor eszembe jut, amúgyis én általában előbb észreveszem a fogyást/hízást abból, ahogy a ruháim állnak rajtam, mint a mérleg:)
2011. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Naponta többször :) Tudom hogy ez idő alatt nem hízok vagy fogyok,csak kíváncsi vagyok a reakciókra hogy mikor mennyit mutat(kaja előtt,után,kis és nagydolog előtt tuán stb):)

Meg nézem hogy mikor megy ki belőlem a víz,mert az szemmel ltható és érezhető,ilyenkor még az átlag ingadozáson túl -2,5kg szokott lemenni...

2011. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha diétázok, akkor hetente-10 naponta. Csak idegesíteni, fusztrálna, ha ránézek a mérlegre és azt látom, hogy 1 kg-val nehezebb vagyok, mint tegnap. Szóval a napi mérekedés ezért nem jó nekem.

Ha tartani akarom a súlyomat, akkor pedig 2-3 hetente vagy ahogy eszembe jut.

16/L

2011. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Diétázom, így minden reggel megmérem. Bár 1 hete meg sem mozdul a mérleg sajnos, de nem adom fel.
2011. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!