Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyhatok, ha el...

Hogyan fogyhatok, ha el vagyok tiltva a sporttól (krónikus betegség miatt)?

Figyelt kérdés
Sajnos elég súlyos szívbeteg vagyok és érszükületem is van. Már 10 éves korom óta csak gyógytornára és gyógyúszásra járhattam. Gyógyszert szedek, a pulzusom nem mehet fel 120 fölé, mert akkor folyton ájulás környékez. A dokik azt mondták, hogy sétáljak sokat, legyek friss levegőn és diétázzak. Ez oké, csak nem fogyok! Hormonzavaros vagyok, és gyakorlatilag akármit eszek, hízok.. Kb 30 kilót kéne leadnom. A párom azt mondta, ha van valami szer, amitől tényleg fogyhatok, akkor anyagilag megoldjuk, de annyiféle véleményt hallok mindenféle szerekről, hogy nem is tudom mit lenne egyáltalán érdemes kipróbálni! Vagy más módszerek?
2010. febr. 21. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mien diétát folytatsz?

Eszel édességet,meg fehérlisztes cuccokat?

Tornázni úgy is lehet,ha nem megy feljebb a pulzusod(pilates).


Én a helyedben nem szednék semmien fogyás segítő gyógyszert,mert a többi gyógyszereddel igen csak káros lehet.

2010. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A lényeg az, hogy mindíg egyél napi 5 ször csakkeveset éppen annyit,hogy ne legyél éhes és persze este csak olyat ami nem hízlaló mondjuk zöldséget, vagy joghurtot...gyümölcsöt este ne,mert felviszi a savadat: ) az édességeket is kerüld, de azért néha megenngedheted magadnak
2010. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Zöldség, gyümölcs, sovány hús - attól nem hízol. A hormonzavarra nem adnak gyógyszert? A séta azt jelenti, hogy napi egy-másfél óra. Úszás. Lisztes ételek, cukor kihgyása, és nem kell gyorsan fogyni, szép lassan.

A csodaszerek egyrészt nem használnak, másrészt a gyógyszereiddel veszélyes kombinációt alkotnának.

2010. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogyaszto gyogyszerek semmikepp mert nagyon artalmas a szivre.Koplalas szintugy felgyorsitja a szivverest.

Csak kitartoan es egeszsegesen tudsz lefogyni.Csokkentsd le a kaloriabeviteled 200-300-zal es akkor normalis korulmenyek kozott fogyhatsz havonta 1 kilot,ami nagyon szep teljesitmeny ilyen korulmenyek kozott.Nem tudom hany kilo vagy es mennyit eszel egy nap.De durvan 1500-1700 kaloria ha nagyon lassan fogyni szeretnel.

2010. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a pilates gyakorlatokat ajánlanám. Anyu gyógytornász és sokszor hallottam tőle, hogy a pilates lényege nem a pulzus szám növelésében van, hanem az ismétlésszámban.

Érdemes lenne utánanézni!

2010. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 90 napos diétát egyszer már majdnem végigcsináltam, és nem a kitartásomon múlott, mert az van, csak teherbe estem, így azért hagytam abba.Azóta megszületett a lányom, és amit leadtam akkor úgy 12 kilót, visszajött a "barátaival". A hormonokra istentudja már hány féle gyógyszert szedtem 10 éven át, már nem, mert besokallt a szervezetem. Naponta 3x eszek és keveset tényleg. Nem fogyasztok cukrot és fehér kenyeret sem.Lassan remélem csak megy le valami, mert ez így kínszenvedés, és 1 mázsa felett vagyok sajnos. Sokan bántanak azok, akik nem tudják, hogy beteg vagyok, mert azt hiszik, csak lusta vagyok, csak mindenkinek elmondani,hogy mi bajom van..Nem egyszerű.Ráadásul jelenleg a lányom is egyedül nevelem, mert a párom külföldön dolgozik. Akkor csináljam a 90naposat talán újra?
2010. febr. 21. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nem ajánlom a 90naposat,nagyon sok rosszat hallani róla,és nem is tartható örökké.Próbálj nagyon könnyű,laza gyakorlatokat végezni,3 helyett 5-ször étkezni kis adagokat,sok zöldség ,gyümölcs.Rengeteg folyadék.

Mihelyt elkezdesz kicsit mozogni,megindul a dolog.A pilates,és a sétatényleg nagyon jók.Ki sem kell menned az utcára,a szobában is lehet sétálni(leslie Sanson videók a Youtub-on )elérhetők,és igazán felfrissítenek.Én is azt csinálom,nekem is szívritmuszavarom van.Légy türelmes és ne add fel.

2010. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor utána nézek a pilatesnek és a sétálos dolognak, hátha..!:)
2010. febr. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!