Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak tejet ''eszem'' és...

Ha csak tejet ''eszem'' és vizet iszom, akkor nem alakul ki vmilyen betegség? Pl. Allergia

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
tejet eszel????
2011. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de igen. én laktóz érzékeny lettem. nem kívánom senkinek mégha enyhültek is a tünetek. örökös puffadás, figyelni kell hogy mit eszel és mennyit :S rémálom...

buta 16 éves lány aki 2 éve elcseszte az életét az ednossal..

2011. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Súlyos hiánybetegség és leépül a szervezeted. Mellesleg a kérdésed már egyszer törölték és nem véletlenül, te idióta.
2011. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, a táplálékod egyedül a tej, és az innivalód pedig csak a víz?

Nos.. erre nem is tudom mit mondjak..

Az, hogy csak vizet iszol oké, még dicséretes is..

De hogy semmiféle táplálékot ne vigyél be, ez baromság.

Lelassul az anyagcseréd, nem lesz székleted, és ez gyakorlatilag koplalás. Lefogysz pár kilót, és ha elkezdesz valamit is enni, azonnal kétszer annyi fog visszajönni. És egyszer el kell kezdened enni, mivel nem lehet egy egész életen át csak tejen és vízen élni. Szóval szerintem felejtsd el ezt.

A kérdésedre válaszolva: szerintem allergia nem alakulhat ki, viszont gyomorfekély, és gyakori ájulgatás annál inkább.

2011. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberi szervezet a szilárd kajára épül-.-'
2011. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!