Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit jelent az hogy gay betegsé...

Mit jelent az hogy gay betegség? Az adipex retard betegtájékoztatójában van írva.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 00:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%
Szörnyű betegség, a brét szereted tőle a punci helyett.
2011. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
És a nagyokosok még azt mondják, hogy melegnek lenni nem betegség... :D
2011. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
76%
Ezért kellene a gay betegségben szenvedőket izolálni az egészségesektől. A kormányoknak venni kellene nekik egy szigetet vagy egy kihasználatlan földrészt és oda kellene terelni a gay társadalmat az egész világról, hogy ott saját államot hozhassanak létre, ami lehetne Gayland vagy Rainbowia. Ugyan benépesíteni "természetes" úton nem tudnák, de ott legalább boldogan élhetnének a saját természetellenes törvényeik szerint... A mesterséges megtermékenyítés lenne az egyetlen mód a szaporodásra, de azt a világ országai különböző szankciókkal (műszer és sperma embargókkal) akadályozni tudnák. Így biztosítva a gay (egyelőre) kisebbség eltűnését erről a világról. Értelemszerűen aki felvenné a Gayland-i állampolgárságot, az automatikusan elveszíteni a másikat. Így zárnánk ki annak a lehetőségét, hogy egyszer mégis visszajönnének... Ha nincs másik állampolgárságuk (biztos ami biztos alapon), legalább visszatoloncolhatnánk őket Gayland-re... Én valahogy így képzeltem el: [link]
2011. szept. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
03:29! Köszi, nagyon feldobtad a reggelemet, pedig eléggé rosszul indult :D Már nem is vagyok szomorú, jót nevettem :D Köszi
2011. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egy fogyasztó szer nem? nem értem az egészet :-/
2011. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:29



LÁJK! :D



fallisztikus monarchia....

2011. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Átnyálaztam pár angol nyelvű betegtájékoztatót, de semmi hasonlót nem találtam, sztem elírás.
2011. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

az a gayland wikipedia mindent visz! :)


jah, ne szedjed a gyógyszert, mert felmelegszel :P

2011. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen fogyasztószer, de ezt írja a betegtájékoztató.: Ezt a gyógyszert (adipex) nem írhatják elő olyan pácienseknek, akik szívbetegségben, érrendszeri megbetegedésben, gay betegségben szenvednek vagy szenvedtek.
2011. okt. 1. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem az agy, csak elírták :D
2011. okt. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!