Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy tudjam megállni, hogy ne...

Hogy tudjam megállni, hogy ne egyek (egyáltalán) hizlaló, egészségtelen kaját? 15/L

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja edzem,diétázom de nem mindig sikerül betartanom. Sokszor kisért a csoki,üditő meg hasonlók. Eddig nagyon kevés változást vettem észre a testemmel kapcsolatosan ezért sokszor úgy érzem,hogy "áhh ugysincs változás,inkább feladom". DE bizonyitani szeretnék magamnak,hogy igenis képes vagyok rá. De csak akkor érhetek el láthatóbb változást ha hanyagolom az egészségtelen kajákat. Tehát, hogy tudnám megállni a kisértést?

2015. máj. 24. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy normális dolgokat eszel, amik mellett nem vagy éhes.
2015. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyen akaraterőd megállni azokat!

Mert ha eszel belőlük, akkor kb. dupla, vagy háromszor annyi időbe telik majd a változást elérned!

A sok cukor és szénhidrátot mellőzd!

Ha csokira vágysz, akkor egyél étcsokit, az legalább egészségesebb! Üdítők helyett pedig készíts otthon turmixokat, vagy csavarj ki narancsot és igyál friss narancslevelet!


A kísértést egyszerű megállni, ha tudod, hogy mit akarsz, akkor van elég akaraterőd és kitartásod, hogy elérd azt! És ahhoz, hogy elérd, mindent meg kell tenned! Különben csalódni fogsz magadban a változás pedig késni fog!


Sok sikert! :) És mozogj rendszeresen! :)

2015. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egészségtudatosság segít...

Amit megkívánok, azt többnyire megeszem, de az egészségtelen dolgok szinte sosem vonzanak. S akkor is megvagyok nélkülük.

Jókat eszem, mindennap van valamiféle édesség (pedig nem célom, de befurakszik. no mindegy, annyi baj legyen, a fogyásban nem zavar, ha befér a kalóriakeretbe, mert saját, kellemes összetételű, többnyire szénhidrátszegény édességek), egész napos jóllakottság, így azért nem nehéz.

Hedonista vagyok s nem menne egy sivár étrend. De egészségesen is lehet jól enni.

2015. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szandi1993 válasza:

Üdítő helyett próbáld meg a "detox water" névre hallgató italt ez abból áll hogy vízbe gyümölcsöket kell vágni

1. eper, menta

2.narancs, citrom, lime

Ezeket probald meg de barmilyen lehet rakhatsz bele görögdinnyét.

Próbáld meg azt hogy fahéj méz 1-1 tk. egy pohár meleg vízbe reggel-este fogyni fogsz tőle. Valamint étkezés előtti citromos víz ne rakj bele cukrot! Ezeket probald meg nekem beválltak 11kg-ot fogytam

14/L

2015. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"fahéj méz 1-1 tk. egy pohár meleg vízbe reggel-este fogyni fogsz tőle."


Tehat, ha reggel es este mgeszek 1-1 teaskanal mezet, azaz TOMENY CUKROT, akkor lefogyok? Bamulatos, mire kepes ez a mai tudomany.

2015. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

fontos, hogy egyáltalán ne legyenek otthon olyan nasik, amikre elcsábulhatnál. mivel valószínűleg a szüleiddel laksz, mondd nekik, hogy ha valami nasit vesznek, akkor rejtsék el, te ne tudj róla, hogy hol tartják. ha venni készülnél valami bűnös kaját, próbáld meg egyszerűen megállni, esetleg kezdd el gyűjteni a csokira és üdítőkre szánt pénzt és spórolj valami hasznosabbra.


én gyümölcsteát szoktam készíteni, szigorúan cukor nélkül. vannak gyümölcsteák, amik magukban is édesek, pl én most az erdei gyümölcsös teekanne-t iszom. hozzá kell szokni az ízéhez, de ha megvonod magadtól teljesen a cukros üdítőket, egy idő után a cukormentes tea is nagyon édes lesz :)


hasznos még, ha az utolsó falatig felírod minden nap, hogy mit ettél. nem utólag, hanem rögtön miután ettél. így a nap végén átlátod, hogy miből mennyit ettél, mit nem kellett volna, mennyire tűnik egészségesnek az étrended.

2015. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Ne 2 hónap alatt várj eredményt... félévekben, évben gondolkodj. Lehet, hogy 2-3 hónap kell, hogy egyáltalán elinduljon a folyamat.


2. Havi 1-2-3 kg mínusszal kell számolnod ha értelmesen akarsz fogyni. És ez is lépcsőzetesen fog leolvadni!


3. Nem kell értelmetlenül kínoznod magad! Ahelyett hogy kitalálnád, hogy miket nem eszel, nézzél utána, hogy miben mennyi energia van pontosan és annak megfelően állítsd össze az étrendedet. (Saját tapasztalat, hogy néhány étel energia tartalmát tökéletesen hibásan tippeltem volna meg "érzés" alapján.)


4. Mozgás. Össze kell hangolni a mozgással az étrendet.

2015. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!