Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki hogy csinálta? Aki csinálta?!

Ki hogy csinálta? Aki csinálta?!

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan csináltátok Adipexel!

Kérlek írjátok a tapasztalataitokat!!!

Mikor kell beszedni,stb.

Ki mennyiről kezdte (súly)?

Mennyi idő alatt mennyi?

Mozgás?

Tudom hogy sokat kérdezek,de ez az egyetlen esélyem azt hiszem és picit félek belekezdeni,de muszáj!Tehát ezért szeretnék tájékozott lenni!Előre is köszi!

Tudom hogy nem egészséges,de létszí' a kérdéseimre válaszoljatok!!!


2010. márc. 4. 20:23
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Én szedem az adipexet és csak jót mondhatok róla. Egyáltalán nem kívánom az édességet, pedig előtte majdnem minden nap ettem csokit. Az a jó benne, hogyha eszel, nem tudsz majd annyit megenni, mert hamarabb érzed a teltségérzetet. Én reggeli előtt veszem be kb fél órával. Rendszeresen sportolok, szerintem a Hot Iron a leghatásosabb. Egészségesen táplálkozom amióta szedem, mert nem kívánom a sza* kajákat sem.Naponta kb 4 liter vizet iszom. 15 napja szedem és eddig 4 kilót fogytam kínmentesen. Sokkal jobban érzem magam. Mellékhatásait csak az első 2 napban éreztem (ingerültség, szájszárazság), azóta ezek elmúltak. Igaz, mindenki másképp reagál rá.

Ne is figyelj a többiekre! Nem vagyunk egyformák! Van akinek kell a segítség egy bogyótól, van akinek nagyobb az akaratereje. A lényeg az eredmény.

2010. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:)
2010. ápr. 1. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!