Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Érdemes valamit szedni, hogy...

Érdemes valamit szedni, hogy könnyebben menjen? Vagy diéta? Cukorbeteg vagyok

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, de vékonyabb egyáltalán nem lettem csak izmosabb, de én pont vékonyodni szeretnék mert nagy darab vagyok.

A szénhidrátból nem nagyon tudok vissza venni mert cukorbeteg vagyok.

Tudnátok valami diétát ajánlani? vagy esetleg van valami étrend kiegészítő ami segítene?

olyan semmi kép nem lehet ami elveszi az étvágyamat mert 180-200 szénhidrátot muszáj megennem..


2015. júl. 31. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha cukorbeteg vagy, akkor megkérdezed a kezelőorvosodat.

Tudjátok állítani az inzulint, ezáltal csökkenteni az inzulint.

2015. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, cukorbetegségre messze a legjobb a szénhidrát erőteljes lecsökkentése... Rengeteg egyes és kettes cukorbeteg meglépte ezt, s logikus módon jobban lettek, akár meggyógyultak, akármit is állított az orvosuk.


De 200g ch mellett miért ne tudnál fogyni? Az még a megfelelő fehérjével és minimális zsírral együtt sem olyan sok...


Az izommal nincs semmi baj, de kalóriadeficitben nem is építesz nagy izmokat, az tuti.

2015. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!