Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétával lehetne...

Milyen diétával lehetne könnyebben és gyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés
160 centihez vagyok 50 kiló, és még 3 kilót szeretnék fogyni, de mivel nincs rajtam olyan mértékű felesleg, nehéz így fogyni. Naponta mozgok, has- és lábizom erősítést csinálok főképpen. Érdekelne, hogy mi az a diéta, ami ehhez jó lenne, hogy meg is tudjam tartani, ha elérem azt a súlyt.
2012. febr. 25. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan nem lehet fogyni, csak koplalással, amit egy idő után úgyis visszahízol. 160 centihez pedig 50 kiló pont jó, ne fogyókúrázz fölöslegesen.
2012. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a [link] oldalt pontosan az ilyen esetekre találták ki. A csaj aki csinálja szintén elég vékony de van étrendje meg edzésterve, és szépen fogy, egészségesen. Mióta csinálom (4hét) már több, mint 2kg lement rólam is, és soha nem vagyok éhes vagy fáradt. Tök jó kajákat főz, nézd meg! Van vagy 40 féle egész napos étrend fotókkal.
2012. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!