Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van itt olyan aki még használj...

Van itt olyan aki még használja a hoodiát? Vagy esetleg olyanoktol kérdeznék akik régebben kipróbálták és hatásos volt? Lenne pár kérdésem erröl mivel most rendeltem :-)

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 14:11
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én használtam 2 és félhónapot és lefogytam 12 kg-ot.

Persze sportoltam is mellette és 2db-ot szedtem.

Nem rögtön vette el az étvágyat, hanem csak 2-3 nap múlva és azt sem annyira durván. Annyi volt, hogy nem tudtam nagy adagokat enni, hanem a kis adagokkal is bőven megteltem. Bátran merem ajánlani! Szerintem az étvágycsökkentők közül a legjobb és legbiztonságosabb!

2015. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi irtam üzenetet
2015. szept. 21. 10:55
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben nem szedném. 2 hét után abba hagytam. Kezdődött azzal, hogy nagyon magas lett a vérnyomásom, minden nap dél és egy óra tájékán nagyon elkezdett verni a szívem és rosszul éreztem magam. Aztán 3x hallucináltam tőle. Egyszer elég komoly volt a dolog ugyanis autó vezetés közben volt ez, ami már korántsem vicces. Majd nagyon rosszul aludtam, sokszor hülyeségekre, látomásokra ébredtem. Ne szedjétek..
2015. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!