Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezek a vitamin italok fogyaszt...

Ezek a vitamin italok fogyasztanak vagy legalabb segitenek a fogyasban? (Lent van kep is)

Figyelt kérdés
Tornazom sokat..+ odafigyelek mit eszem....de eleg lassan fogyom ha ezt be iktatnam egy kicsivel segitenek a fogyasban ??? [link]
2010. márc. 25. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igeen!! Ezek nagyon jók.. a csokis-banános nagyon fincsi..Jah..ez tapasztalat..2dl, annyira eltelít, h szinte egész nap nem tudsz enni... nagyon jók..és van 1-2 nagyon finom is.. :)
2010. márc. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!!! De ugye nem tomeg novelok....mert hallottam mar ezt is...es az nem baj ha nem eszem semmit mert ugy eltelit az nem koplalasnak szamit???
2010. márc. 25. 02:08
 3/7 maundrel ***** válasza:
ha nem eszel mellé semmit akkor koplalásnak számít. amint abbahagyod ennek a lötyinek a fogyasztását, és megint enni kezdesz akkor hízni fogsz.
2010. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kocce a valaszokat!!!
2010. márc. 25. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
ezthol lehet venni?
2010. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom megnyitni!

Mi a neve?Kedves kérdező,leírnád nekem?

2010. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hi a neve: Vitamin water...fogalmam sincs hol lehet venni talan kerdezzetek meg az elso valaszolot...ugyanis en kanadaban elek.
2010. márc. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!