Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik vitamin/ásványi anyag...

Melyik vitamin/ásványi anyag a leghasznosabb a szervezet szempontjából?

Figyelt kérdés

Van itthon vagy 5 féle pezsgő tabletta, és gondoltam ma iszok egyet, de van bennük pár kalória, szóval csak egyet, de nemtudom melyik jön a legjobban, ezek vannak:

- C vitamin

- K vitamin

- B vitamin (ebből vannak ilyenek hogy B12 stb...)

- Vas

- Magnézium

- Kalcium


2011. aug. 19. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Most komolyan azt hiszed hogy a tablettában lévő 4 NÉÉÉÉGY TE RETARD IDIOTA 4 !!!! kalórián mulik hogy fogysz e? Ne falj ossze mindent szart és nem kell ilyenen parázni..
2011. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te ostoba én normálisan kérdeztem. Inni szeretnék egy pezsgőtablettát, mert ha 5-öt iszok szerintem sok, mivel felkell oldani 2 dl vízben... Köszi a válaszod!
2011. aug. 19. 01:27
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésben még a kalóriával volt a bajod ("de van bennük pár kalória, szóval csak egyet" ) , most meg a víz mennyiségével? Menjé aludni :DD
2011. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Mellesleg lényegtelen, ezeknek minimális vitamintartalmuk van, meg se idd, felesleges.
2011. aug. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igyál B-t, szépség szempontjából az a legjobb..

Hajnak, körömnek például.

Amúgy van benne van 1-2 kcal..

Fölállsz a székről, már rég elégetted

2011. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az oldal valami borzalom. Elolvastam itt fogyókúra témakörben a válaszokat, és kábé mindegyik kommentben csak a fikázás ment, közben más várja a rendes választ... Hihetetlen
2011. aug. 19. 02:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért borzalom?:D

Mondom hogy B-t igyál :D

2011. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Sz-ar kérdést tettél fel és még ráadásul rosszul is,erre vajon milyen válaszokat vártál,ha nem ilyeneket ?
2011. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
úristen:D te ezt komolyan gondolod? hát biztos attól a pár kcal-tol fogsz elhízni. Amúgy mindennap igyál egyet mindegy melyik.
2011. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ahol fikázás van, ott leginkább elhangzik a válasz is, amit nem tudnak felfogni.


a Te esetedben az volt talákó, hogy mindegy melyiket iszod, leginkább fölösleges bármelyik, mert ezekben olyan alacsony vitamintartalom van, hogy egy tabi nem oszt, nem szoroz.


kicsit bővebben: egy ilyen tabiban mondjuk C-vit lehet 40-60 mg, de akár 120mg is (ez azért már jobb.. több mint a semmi) én eszem 1100mg-ot alapból tápkiegészítővel. és emellé jön a lehetőség szerint komplett táplálkozás.


tehát egy tabival semmivel sem leszel beljebb, 1%-kal sem valószínű, hogy segítenéd a tested. más kérdés, hogy ha normális tápkiegészítőt szerzel be, illetve Ca, Mg tabi ha jó féle azért jól jöhetne, de ha napi rendszerességgel fogyasztod, és nem egy alkalommal :)

2011. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!