Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld tea tényleg fogyaszt?...

A zöld tea tényleg fogyaszt? A c-vitamin is?

Figyelt kérdés
Azt hallottam bnőmtől hogy a zöld tea fogyaszt, rákerestem neten és tényleg ezt irják. Van akinek már bevált? :O Illetve a c-vitaminról is olvastam hogy az is. Ez igaz???
2011. júl. 4. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én sok mindent kipróbáltam, a zöldteától kezdve a c vitaminig. De semmi nem használt . Nem lehet fogyni semmien csodaszerektől, csak a mozgás, és egészséges táplálkozás használ. (Már több mint 13 kg-ot fogytam)
2011. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a zöld teáról úgy tudom, hogy méregtelenít. A C-vitamin pedig segíti a zsír lebontását. De nyilván csak ezek nem elegendőek a fogyókúrához, legfeljebb fokozzák a hatást.
2011. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én a c-vitaminról nem hallottam, de a zöld teáról tudok mondani egy-két dolgot. 1 éve iszom és most tartok a -23. kgnál :)). Először én se hittem el, de így :)Persze diétázok is mellette., de tudom, hogyha simán csak diétáznék és nem innék zöld teát akkor nem fogyok semmit. Pár embertől hallottam, hogy nekik nem vált be... Persze mindenki szervezete különböző és attól is függ, hogy mennyit iszol. Én napi 1,5 liter zöld teát iszok + 1-1,5 liter víz.
2011. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
ihatod a zöld teát literszámra ha nem diétázol akkor semmit sem ér. a zöld tea egészséges mivel antioxidáns, de fogyni nem lehet tőle. ha meg diétázol akkor azért fogysz és nem a teától.
2011. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és miért v benne ilyen biztos? tapasztalat? amugy diétázom.
2011. júl. 4. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
jó a zöld tea is meg a c vitamin is, de nem fogsz fogyni tőle.
2011. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak segíti nem? :D
2011. júl. 4. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
ennyi erővel a víz is segíti a fogyókúrát. hiszen ha már megiszol 3 liter vizet az már jó és méregtelenít..ezenkívül a bőröd is szebb lesz. persze jó a zöld tea, de nem azért mert fogysz tőle hanem mint amint írtam már az antioxidáns hatása miatt. ha diétázol és sportolsz akkor fogyni fogsz zöld tea nélkül is,ha meg nem diétázol és nem sportolsz akkor meg hiába is iszod.
2011. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okéé rendben, én diétázom és mozgok is! Köszi mindenkinek! (:
2011. júl. 4. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
A sport tényleg fogyaszt? Anyagcserét gyorsítja a zöld tea, ami a fogyást elősegíti,(ELŐSEGÍTI), nem pedig fogyaszt, fogyni csak eddzéssel és kiegyensúlyozott táplálkozással lehet, ja meg persze éhezéssel, ami sokkal egészségesebb az előtte említetteknél.
2012. máj. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!