Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lassú anyagcserén segít a...

Lassú anyagcserén segít a zsírégető?

Figyelt kérdés

Nagyon lassú az anyagcserém, és a napi mozgástól sem pörgött fel, illetve napi 5-6x étkezek.


Biotech-es super fat burnert néztem ki. Segíthet?


2016. jan. 6. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen az ètrended? Zöldségek mennek rendesen? Vagy nem vagy túledzésben? Ha sokat edzel, lehet hogy tùlzott kalóriadeficitben vagy, ezèrt lassù.
2016. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

130 kg vagyok és a levegőtől is hízok. Kórházi kivizsgálás után kaptam ezt, hogy azért nem fogyok, mert nagyon lassú az anyagcserém, mozogjak naponta és egyek többször kevesebbet.

Minden étkezésnél eszem zöldséget. 1200 kalóriát fogyasztok, és fél órát mozgok

2016. jan. 6. 16:17
 3/18 A kérdező kommentje:

De már nagyon elegem van ebből a rengeteg zsírból, bármire képes vagyok, hogy végre fogyjak (személyi edzőhöz jártam konditerembe, étrend is tökéletes volt, havi 1 KG-t fogytam! testzsírszázalékom is alig változott).


Ezért keresek már valami kiegészítő szert

2016. jan. 6. 16:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Ekkora testsúlyhoz nagyon kevès az 1200 kcal, plàne ha mèg mozogsz is. Nem tudom mikyen magas vagy, de neked az alapantagcserèdhez kellene legalàbb 2000 kcal az biztos.
2016. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Feltételezem a személyi edző is a szénhidrátot tolta beléd, nem a zsírokat.
2016. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Valami nagy gubanc van nálad, én 70 kiló alá fogytam 2000 kcallal s nem sokat mozogtam... Oké, hogy nem vagyunk egyformák, de mégis, túl nagy a szakadék, 1200 a te súlyoddal s nem fogysz rohamosan...

Fogyasztószert nem keresnék, olyan úgysincs, inkább kivizsgálás, étrendváltoztatás...

2016. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem lehetne hagyni végre ezeket a felesleges köröket? MINT ÍRTAM, kivizsgáltak, étrendem rendben van, mozgok.


2000 kalória? Miről beszélsz, hát annyival híztam meg!


Úgyhogy legyetek oly kedvesek és a kérdésre válaszoljatok, vagy inkább ne írjatok semmit.

2016. jan. 6. 17:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Én személyes véleményt tudok mondani a zsírégetőről, ezt használom.


Kifejezetten jótékony hatással van a fogyásomra, csak ajánlani tudom, bár másfajta zsírégetőt még nem próbáltam ki.

2016. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2016. jan. 6. 18:43
 10/18 anonim válasza:

Szerintem ezen az oldalon olvasgass, megvilágosodsz..


[link]

2016. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!