Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lassú anyagcserén segít a...

Lassú anyagcserén segít a zsírégető?

Figyelt kérdés

Nagyon lassú az anyagcserém, és a napi mozgástól sem pörgött fel, illetve napi 5-6x étkezek.


Biotech-es super fat burnert néztem ki. Segíthet?


2016. jan. 6. 16:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja, mert egy kivizsgálás azt mondta, hogy TÖKÉLETES vagy, akkor az biztos úgy is van. Lehet, hogy akkor egy szellemgyógyászhoz kellene elmenned, hátha valamit előző életedből hoztál át és az hátráltat, esetleg rossz volt a kapcsolatod a szomszéd kiskutyájával!


Vagy esetleg még az is előfordulhat, hogy hibás volt egy mérés és valójában a terhelt vércukrod is túllóg a plafonon. Ha te 2000 kalóriától hízol, annak egyedüli oka csak az lehet, hogy a szervezeted nem tud mit kezdeni a tápanyaggal, hasznosítás helyett raktározza, nem az anyagcseréd lassú. 130 kilóval már azzal is fogynál, ha lejönnél a másodikról.


De szedd csak a zsírégetőt jó drágán, a helyett, hogy mennél még egy kört a tesztekkel.

2016. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Akkor kedves utolsó, mondd el, milyen kivizsgálásra menjek?

Ugyanis nem csak vérvételen voltam, hanem egy fél éves kivizsgáláson vettem részt, ahol MRI-től CT-n át minden volt az általános vizsgálatokon kívül.


Kioktatni meg szerencsére nem kell magamat, ugyanis eléggé tisztában vagyok az emberi szervezet működésével, lévén 2 éven át tanultam anatómiát.


Esetleg még valami?

2016. jan. 6. 19:40
 13/18 A kérdező kommentje:
Néha olyan jó lenne, ha a kövér embert nem néznétek hülyének. Higgyétek el, nem az volt az első dolgom, hogy jöttem ide kérdést kiírni, hanem végső elkeseredettségemben jöttem. Mint ahogy ezért vettem meg a zsírégetőt is, hátha segít az ÉVEK ÓTA TARTÓ harcban.
2016. jan. 6. 19:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Terheléses cukrom különben 6 alkalommal volt. Csak hogy kicsit szállj le a magas lóról...
2016. jan. 6. 19:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Aki esetleg nem érti: a pajzsmirigy alulmukodes egy betegseg, 2000 kaloriaval hizna. Az emberi szervezet nem ugy mukodik h a kaloriabazis megmondja h mennyit kell enni... A metabol forte esetleg bevalhat, de az sem zsiregeto, hanem anyagcseregyorsito.
2016. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pajzsmirigy beteg, viszont életemben párszor volt magasabb TSH értékem, amit nem kezeltek. Akkoriban alig ettem, volt hogy csak 300-500 kalóriát naponta.


Viszont most normális a TSH-m, 3 havonta ellenőrzik, így nem kaptam rá gyógyszert.

2016. jan. 6. 20:44
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez esetben érdemes lenne megvenni a teljes csomagot, a te esetedben meg főleg, szerintem nincs semmi veszteni valód, kipróbálod, lehet még működik is, de!

Figyelmedbe ajánlom:

[link]

tartsd be a 10 parancsolatot!

Én így fogytam. :)

2016. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

kérdező, itt mindig is mindenki jobban fogja tudni, te hülye leszel, mert dagadt vagy és nem tudhatsz semmit, biztos nem jól eszel, majd ők megmondják a tutit. Sajnos itt ez megy, mindenki hú de okos.


Férjem szedte, bár ő szálkásítani akart, 98kg volt a 185cm-hez, de izomtól, nem zsírtól, és így is lement neki 10kg 1,5 hónap alatt. Ő emellett nagyon visszafogta az étkezést, konditermes súlyzós edzés heti 3-4x, és minden reggel futás hétköznap. Csak azért írom, hogy minimális zsírból is segített leszedni, talán használni fog neked is.

2016. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!