Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 110 kiló voltam más fél hónap...

110 kiló voltam más fél hónap alatt kitágult a gyomrom és 121 kiló lettem nincs mozgásterem. Lóg előre fele a belem. Hogyan szűkíthetném le a gyomromat hogy fogyhatnék le mozgás nélkül?

Figyelt kérdés
Nincs mozgásterem bérházban lakunk ha zuhog az eső meg egy szobába rekesztve vagyok és hízok. Hogy fogyak így le ?

2016. febr. 20. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél meg minden szart, kezdj el tornázni. Ne keress több kifogást 70% étrend 30% mozgás.
2016. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifogást könnyű találni, de inkább csinálni kell valamit. Bér házba is lehet futni. Vagy a bérház körül. De lehet talaj torna, fekvő támasz. Csak hát enni könnyebb ugye?
2016. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Norbi duci tréning videója tornázz arra pont olyan embereknek van kifejlesztve akik nagyon elvannak hízva ebből kifolyólag nem is annyira megerőltető az izületekre csontokra a gyakorlat

meg ne edd azt a sok cukros sz**rt

2016. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondok valamit,lehet,hogy megfog lepni ..

121 kilósan nem is kell mozogni a sétán kívül,először NORMÁLIS ÉTRENDDEL le kellene fogyni vagy 15 kilót .Bicikli az egyetlen,amit ilyen testsúllyal,bárki jószívvel ajánlana neked .

2016. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Speciel én 62 kilóra fogytam különösebb mozgás nélkül, pedig nem ettem nagyon keveset, de speciel a teljes testes súlyzós edzésemet is a szobámban nyomom le :D Neked ezen a ponton lehet, hogy némi bicajozás és gyaloglás is épp elég (az se kell a fogyáshoz, de jobb, ha mozogsz, én is szerettem volna, tudtam, hogy kell, csak rossz passzban voltam és nem tudtam rávenni magam, pedig szinte egész életemben sokat gyalogoltam, túráztam).

Az étrend a döntő, főleg most.


A gyomortágulásban én még csak nem is hiszek vagy nem tudok vele mit kezdeni, nekem tökmindegy, 20 vagy 200 dekát eszem a hozzátartozó nagy térfogatkülönbséggel, úgyis a kalória és az összetétel alapján lakom jól. S ezen a ponton főleg azt mondom, pedig én hedonista vagyok, aki elvből nem éhezett évekig s most is igyekszik elkerülni, de nem hajlandó most már kalóriadeficit nélkül élni (azért vannak pihenőnapok :D), hogy ha éhes vagy, miután betoltad a szolid kalóriadeficithez tartozó ételmennyiségedet, akkor bírd ki. Nem tudom a méreteidet, de bizonyára már igencsak egészségtelen a felesleged. Ne keress kifogásokat. Jó étrendet, ami egész jól laktat, érdemes, de az, hogy nem telik meg a gyomrod és ennél még, az ne érdekeljen annyira.

2016. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gyomortágulás egyébként mint jelenség valóban nem létezik , a sok lisztes-cukros-tejes kaja generálja az állandó éhséget,nassolni vágyást. Minél többet eszed,annál többet fogsz kívánni ,és azt hiszed a gyomrod változott .

Ez egy függőség ,drasztikusan célszerű megváltozattni az étrendet ,kb 2 hét átállni ,ha addig kibirod,utána nem is fogod kívánni .tudom,mert bár én sosem voltam 110 kiló (80 igen) én is ugyaniylen függő voltam. Édesség,pizza,lángos ,süti,csoki .. Most ha megeszek egy csokit nagyon ritkán ,az a vicc,hogy fáj a hasam utána,de érzem,hogy kéne még,persze nem oylan erősen mint az elején :) Szóval ki kell bírni amig megszokod,hogy nincs.

2016. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekvőtámasz, felülés, lábemelés, guggolás... Ezekhez semmi eszköz nem kell.

Napi 1 óra gyors séta (min. 5 km) esőben sem lehet gond. Chipset, kekszet, kilós kenyeret felejtsd el krumplit, rizst, tésztát cseréld zabra, egész búzára, barna rizsre. Kajád alapját hús éz zöldség adja.

2016. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
több mozgás, kevesebb zabálás
2016. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!