Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 hónap alatt le lehet adni...

7 hónap alatt le lehet adni 15 kg-t? És ha igen? HOGYAN?

Figyelt kérdés
68,5 kg vagyok jelenleg és 165 cm.TIPPEKET, TANÁCSOKAT KÉREK FOGYÁSRA. KÖSZÖNÖM!💖💖 <3 :)

2015. nov. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hetente 1 kilót le lehet adni zsírból, ha mindent megfelelően csinálsz.
2015. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Le lehet. Koplalással, ami nem egészséges. Normális diétával nem igazán fog menni -15 kg.


Koplalás alatt értem, napi 600kcal maximum bevitelt.

Nem tanácsolom, hogy ennyit és így adj le.

Adj időt magadnak, többet.

2015. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 2 éve nyári szünet alatt 10kilót fogytam.. 55kilóról 45re.. nem akartam.. mellesleg ugy fogytam le hogy mindig annyit ettem hogy éppen csak jollakjak.. egy falattal se többet. Most 47kiló vagyok azóta se tudok visszahízni. De hidd el ha tartod magad ehez neked is menni fog. Mellé persze járj el sportolni :)
2015. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdetnek kevesebb is elég lenne, célozz meg 58-60-at, ha mellette elkezdesz mozogni is, úgy is nagyon jó alakod lesz. 53-ra lefogyni már sokkal nehezebb, meg nem is igazán szükséges, de majd meglátod.

Amivel nekem sikerült fogynom, meg állítólag formásodnom is, az a futás, görkori, bicikli, úszás, HIIT kombináció volt, néha heti 5-ször, de volt, amikor csak 1-szer, attól függött, mennyi időm volt.

Tészta, fehérliszt, péksütemény, egészségtelen nasik, cukrozott joghurtok, üdítők teljes kiiktatása. Naponta 5-ször keveset enni. Például reggeli- almás zabkása ( nem készen, hanem külön-külön, cukor nélkül), tízórai pár szelet knackebrot, vagy valami hasonló dolog, pár szem aszalt gyümölcs, vagy friss, tényleg nagyon kevés olajos magvakból. Nem tudok reggel sokat enni, úgyhogy nehezen, de megpróbáltam összeszedni 2-300 kcalt a délelőtt folyamán. Ebédre annyit ettem, amennyit csak kívántam,(azért nem kell óriási adagokban gondolkodni még így sem) csak nem a tiltólistás dolgokból. Utána sport, előtte nagyon kevés szénhidráttartalmú étel, utána szintén kisebb mennyiség magasabb fehérjetartalmú- ami egyben a vacsorám is volt.

58-ról fogytam 53-ra , szintén 165 vagyok és azóta egy deka sem jött vissza. Sok sikert! :)

2015. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!