Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech Lcarnitin 100000...

Biotech Lcarnitin 100000 vélemények?

Figyelt kérdés
Futással párosítva ,mennyire hatékony ? Van kb 10 kiló feleslegem .5-10 km közötti tavokat futok jelenleg .Heti 3 -4alkalommal. A fő probléma ,hogy munkámból kifolyólag hétköznap csak este 7 óra körül tudok meleget enni ,tudom hogy a legrosszabb , de lehetetlenség számomra az este 6 előtti ebéd .Viszont fogyni szeretnek ,es ezért vettem most ezt a termeket futás előtt fél órával iszok 10 ml t belőle .

2016. máj. 14. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az étrend nincs rendben, sz@rt sem ér. Max. jobban bírod majd a futást.
2016. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ezeket megvenni. Ha sportoló vagy, akkor a BMR-t megemelheti 3-5%-al. Ez persze, hosszútávon jó lehet, de most őszintén, napi szinten elégetsz mondjuk 1700 kalóriát, ha nem csinálsz semmit, ezzel meg lenne nagyon jó esetben 1800 (nem lesz), tehát 100-zal többet égettél el. Nem egyszerűbb 100-zal kevesebb kalóriát bevinni, esetleg 15 perccel többet mozogni?


Átlagembereknek teljesen feleslegesek ezek.

2016. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ,nem vagyok sportoló ,csak saját érdekemben kezdtem futni mert tavaly mar alulról kapartam a 100 kilót .89 en vagyok es a 80 lenne az ideális .Jol haladok csak az első 7 kiló utan be lassult ,es most ezzel próbálkozom .Azt mar edző is mondta nekem hogy az étkezés az fontos lenne ,viszont ahhoz szakmát kene váltani azt meg nem akarok anyagi megfontolásból ,tehát marad az esti meleg étkezés ,de többnyire leszorítva csirke rizs dolgokra .
2016. máj. 14. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
HCA Chitosan jobb. Carnitintól semmit nem változtam, mióta pedig Chitosant eszek lementem 8 kilót egy hónap alatt. Azt nem állítom hogy mindenkinek beválik, nekem bevált.
2016. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hca chitosan gátolja a szénhidrát és zsír felszívódását (tápanyaghiány).Én nem használnám rendszeresen, legfeljebb félrekajálásnál.
2016. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!