Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Magokból mennyit ajánlott...

Magokból mennyit ajánlott enni naponta?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy segítik a fogyókúrát annak ellenére, hogy nagyon magas a kalóriaértékük. Jelenleg napi 1teáskanálnyi lenmagot, ennél kicsit több napraforgómagot eszek. Van még chia magom, illetve tervezek venni fenyőmagot is.

2016. jún. 17. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit "kell" enni belőle, amennyi a kalóriakeretedbe belefér.
2016. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lenmag, szezámmag: 1 tk, chia mag: 2 tk, diófélék, egyéb olajos magok: max. egy marékkal összesen. A tökmag is nagyon jó amúgy.
2016. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, inkább a fitátok miatt ajánlanak kis mennyiségeket, legalábbuis ahol én olvastam. Viszont az engem nem érdekelt, főleg, hogy rendes infó nem volt róluk, úgyhogy én napi 15 deka olajos maggal fogytam tizensok kilót (nem gyorsan, de nem is mozogtam). Ez csak kb. 900 kcal, kövérebben lazán belefért úgy is, hogy nincs sovány fehérjeforrásom és a zöldségételeimmel is sok zsír jött.

Ma már minimalizálom, a hozzáadott zsírral együtt, de ha aktívabb lennék vagy ennék sovány húst, akkor most is sok férne bele. Így inkább azokon a napokon repülök rá, amikor sok tojásfehérjét használok.


Úgyhogy kinek mennyi fér bele... Hogy segítenek-e, az azon múlik, hogy mennyire laktatja az embert az ilyesmi. Engem attól függ. Nassként nem laktat, a rost nem laktat, ételben azért jól jöhet, de inkább a magliszt, amiben nincs annyi zsír.

2016. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!