Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A citromleves viztol kehet...

Kiss Gabicah kérdése:

A citromleves viztol kehet fogyni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 22:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
75%
Nem
2016. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2016. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Felejtsétek el hogy ilyesmitől lehet fogyni. Csak mozgástól lehet.
2016. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Hát persze, hogy lehet. Megeszed, a hájréteg gázzá válik,amit aztán kifingasz.
2016. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Igaz,kell a C vitamin,de a citrom savasít,ami nem tesz jót a gyomrodnak és nem fogsz tőle fogyni.

Mozogj sokat,igyál sok folyadékot,egyél sok rostos gyümölcsöt-zöldséget,de a citromot felejtsd el.

2016. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Evés helyett? Akkor igen! :-)

Annyiban igaz, hogy ha fogyni akarsz elegendő vizet kell inni. Hogy citromos vagy nem, teljesen mindegy.

2016. jún. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a krumpli levest.
2016. jún. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
41%
Persze, hogy lehet! Ha fél évig semmi mást nem eszel, csak citromos vizet.
2016. jún. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Ó hogyne, telezabálod magad, aztán iszol egy limonádét és minden rendben lesz.
2016. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell minden ilyen hülyeséget elhinni....


Már ne is haragudj de a sok hülye mindent elhisz aki lusta disznó mozogni és diétázni sem akar, de fogyni igen. Hát nem.


Na most diétázni én sem akartam, mert szeretek finomakat enni meg nasizni is. Igaz a nasit átmenetileg nélkülöztem de felemeltem a dagadt seggem és neki álltam mozogni, fegyencedzéssel kezdtem, mellette leginkább kardioztam, mert fogyásnál ezen kell lennie a hangsúlynak, lépcsőztem, szoba bicikliztem, meg amikor jó idő volt kimentem lassú kényelmes kocogásra, a kis városunk egy részét körbe futottam ami kb 5 km és nem haltam bele. Sok folyadékot ittam, leginkább vizet meg hétvégente rostos üdítőt javarészt a vitaminpótlás miatt. Szedtem magnézium, és c- vitamin tablettát bár ezeket nem kötelező csak tanácsos, nem ezeken fog múlni a fogyás, csak vitaminok pótlásával kevésbé fog lebetegedni az ember. Enni ugyanúgy ettem mint eddig, igaz odafigyeltem pár apróbb dologra, kevesebb zsíros, kevesebb szénhidrátot vittem be és 10 hónap alatt leadtam közel 30 kilót.

2016. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!