Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lenmaggal lehet fogyni?

Lenmaggal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy van egy ital ami úgy készül hogy egy lábosban vizet kell forralni majd lemagot beletenni és egy éjszakán át hagyni állni. És ezt kell inni minden étkezés elött fél órával 10 napig. Aztán 10 nap szünet és ismétlés. Szerintetek ez mennyire jöhet be ?

17/L



2016. ápr. 20. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem látom benne a logikát, ha ugyanannyi mozgás és ugyanannyi ugyanolyan rossz minőségű tápanyag mellé mint amit jelenleg beviszel, ha bevinnél még egy kis lenmagolajat attól miért indulna meg a fogyás.
2016. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lenmag jó és hasznos táplálék. Fogyni nem az ilyen "varázsitaloktól" fogsz,hanem ha kalóriadeficitben vagy.
2016. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semennyire, persze biztos van ember, akinek valamiért éhségcsökkentő az olajos mag, a rost vagy efféle...

Nekem pont hogy minimalizálnom kell az ilyesmit, amióta nincs olyan nagy feleslegem, túl sok kalóriát ad túl kevés fehérjével. Persze más étrenddel, más kalóriaigénnyel más lehet a helyzet.

A forralás szerintem felesleges macera, s nem is lehet finom az eredmény. Zöldségételre vagy rántottára szórva őrölve sokkal jobb, főleg a kis zöldségételt teszi laktatóbbá... De ha betolsz napi 10 deka lenmagot, az már gond lehet. Nekem ma már az lenne. Régen még fogytam úgy.

2016. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a lenmagot mag formájában fogyasztom a benne lévő olajok, és a héjának a jótékony hatása miatt. De a fogyást nem ettől várom. Különben is, olajos mag, így magas a kcal tartalma.

Szálkásító diéta és sport. Ennyi a titok. :)

2016. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Étrend kell és mozgás. A lenmag egészséges, de kalóriadús. Esetleg akkor vezethet fogyáshoz, ha eltelít, és nem tudsz utána annyit enni. De sokkal jobb, ha a kaja kalóriaszegény és egészséges, amit eszel.
2016. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem tenném forró vízbe, tönkremennek benne a hasznos zsírsavak.

Napi egy teáskanál frissen őrölt és/vagy egész lenmagnak van értelme, pl. segít kipucolni a beleket. Talán ennek köszönhetően még fogyhatsz is tőle 1-2 kilót (de nem a hájból).

2016. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kalóriadús étellel nincs baj, csak laktató, finom, egészséges, tápanyagdús legyen, legalábbis az egész napot nézve. Nem tragédia, ha nem kilókat eszik az ember egy nap, ráadásul ezt szépen arányosan elosztva az ételek között, bár én is szeretek enni, ráadásul hosszasabban, de ehhez sem kell nagy tömegű étel.


Nekem mindig bejöttek a durván kalóriadús ételek, azok nélkül nemigen fogytam volna. OK, hogy van, aki más, én is eszem pl. zöldséget, nem is nagyon keveset, de ilyen is van.

2016. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!