Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A citromleves viztol kehet...

Kiss Gabicah kérdése:

A citromleves viztol kehet fogyni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 22:15
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Igen,lehet vele fogyni. Én is csináltam és 4 hét alatt lement 6 kg,pedig nem diétáztam és nem sportoltam. Sőt a gyomrom sem bántotta,mert bár a citrom savas,de lúgosít és méregtelenít. Egy a baj vele,amint abbahagyod a fogyasztását,a lement kg-ok szépen vissza is jönnek.
2016. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hetekbe tortát,csokit,süteményt,ropit,kekszet, kenyeret és minden szirszart ettem napi kb 4000 kcalt, 80%ukat este, még is fogytam 3 kilót az elmúlt hónapba, akkor ezekre is rá lehet fogni, hogy fogyaszt nem?
2016. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ha hiszel benne, hogy működik, akkor placebo elven talán.


Nekem egyébként az szokott a leginkább bejönni, amikor elmegyek önkénteskedni, akkor ugyanis kb egész nap van munka, eszembe sem jut az evés, plusz a munkával sok energiát is égetek, és még élvezem is :)

2016. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Fogyáshoz először számold ki, írd fel, hogy mennyi kalóriát fogyasztasz naponta, és mennyit mozogsz naponta.

Egy kicsit macerás az elején mindent méricskélni, de gyorsan belejössz, s már ránézésre tudni fogod, hogy mi mennyit tartalmaz.


A világhálón vannak oldalak, ahol ki tudod számítani, hogy az adott életviteledhez mennyi kalóriát kell bevinni súlytartáshoz, fogyáshoz, hízáshoz.


Fogyáshoz kevesebbet kell bevinni, mint amennyit felhasználsz. Ennyi. Bármilyen közhelyes is, bármilyen bagatell is, nincs más lehetőség. Vagy így csinálod, vagy nem fogsz fogyni.


Ja és csak akkor akarj fogyni, ha nem érzed jól magad.

A magazin címlapokat pedig felejtsd el! Azok nem egészséges minták.

2016. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem fogysz, csak a súlyod csökken. Mert jól megfosat :P
2016. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!