Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sajnos nincs szobamérlegem,...

Sajnos nincs szobamérlegem, de nagyon zavar, hogy híztam. Módszereket szeretnék. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt sikerült felszedni jó néhány kilót. Nem érzem jól magam, sőt! Rettenetesen zavar, férfiként. Leginkább táplálkozási segítséget kérnék. Ígérem betartom a saját érdekembe. Egyett, viszont nem akarok, gusztustalan megjegyzéseket olvasni. Köszönöm előre is a válaszokat.
2016. júl. 7. 18:45
 1/5 crudy ***** válasza:

[link]


[link]


olvasd el ezeket.

2016. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. De nekem nem könyvekre lenne szükségem, hanem saját tapasztalatból szerzett dolgokra.
2016. júl. 7. 19:42
 3/5 Segítő.P válasza:
Szia nagyon jó ha valaki be valja hogy fogynia kell, de nem baj ha van egy kis hasad. Ne próbálkoz kapszulákal se gyógyszerekel fuss az egészséges és jót tesz az izmoknak :):):)hajrá
2016. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van valami amitől híztál. Nekem az esti nagy bekajálások volt az ok amiért híztam, amikor ezt kiiktattam fogyni kezdtem. Keresd meg te miért híztál.
2016. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
Táplálkozási segítséget kértél, amit adtam abban minden le van írva ami segíthet. Darabja kb 100 oldal, kiolvasod két óra alatt. Ha saját magad érdekében tetted fel a kérdést akkor saját magad érdekében nézz utána a témának és saját magad érdekében alakíts ki egy saját étkezési rendszert h ne legyél kövér vagy nem legyél kövérebb. Ha tapasztalatokra vagy kíváncsi akkor csak azt fogod kapni h "én ettől híztam el, én attól híztam el" vagy "én így fogytam le, én úgy fogytam le" Márpedig ebben az esetben is a legegyszerűbb, ha valamilyen szinten kiműveled magad és te magad kezdesz saját magaddal valamit a saját érdekedben.
2016. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!