Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 5kilót le kéne adnom nagyon...

5kilót le kéne adnom nagyon gyorsan, mert strand szezon és nagyon zavar, egy levél adipex (többet nem szednék) segítene gyorsítani? Vagy csak nagyon túlsúlysaknak ajánlott

Figyelt kérdés

egy új fogamzásgátlótól híztam

mellette mozognék


2010. júl. 6. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Július van... esetleg jövő ilyenkorra szépen le fogsz tudni fogyni, egészségesen. Csak akkor ne ilyenkor kapj észbe, hanem előbb :)
2010. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Na ne már, most komolyan, mi múlik a strandom 5kg plusztól?

Rakj rendet a fejedben.

2010. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Mozogj sokat, egyél egészséges kajákat. 5kiló miatt ne szedj semmiféle gyógyszert. Ha le akarsz fogyni legyen már egy kis akaraterőd! Sok mozgással szépen lehet karcsúsodni, ami nem biztos hogy kilókban megmutatkozik majd, de biztosan szebbnek érzed majd magad. De 5kilón nem múlik semmi, úgy is jól érezheted magad a strandon. Előbb kellett volna észbekapnod, ha ennyire zavar.
2010. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
adipex? ha szeretnél szívinfarktust, állandó remegést akkor csak bátran! okos vagy...
2010. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Mi az az adipex?

Am. ha nem vacsorázol, könnyen lemegy. Vagy igyál kovászos uborka levét hűtve, nagyon jól kitisztít.

Esetleg próbálhatod a t.rbo port, reggelit helyettesítve., vacsorára pedig semmit. :(

Az úszás, kocogás és a bringa pedig rövid idő alatt tényleg csodákat művel.

2010. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ez nem tőlem függöt,"előbb észbekapni"? hogyan ha gyógyszertől híztam

és nagyon zavar, mert mindig szép volt az aalkom

2010. júl. 6. 14:10
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom, öt kiló mennyiben változtathatta meg az alakodat. El túlzod te ezt, vagy rossz az önképed, mert nem normális az, hogy öt kg pluszt ekkora drámának éled meg.

A testünk meg mindig változik, ha tetszik, ha nem.

2010. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek az előttem válaszolókkal. Annyit azért hozzá tennék, hogy gyógyszer ide vagy oda, de attól sem úgy hízik az ember, hogy este lefekszik, és másnap reggel +5 kilóval kel fel... Na mindegy.

Válts fogamzásgátlót, egyél egészségesen, dobd ki a műanyag kajákat és sportolj. 5 kilón meg ne aggodalmaskodj, és pláne ne szedj rá gyógyszert.

2010. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
fogamzásgátló nem okoz még ennyi hízást sem, nyílván aki hízásra hajlamos, az hízik vmennyit, de az sem maga a gyógyszertől van úgy tudom, hanem nagyobb az étvágyat tőle, mint a kismamáknak, én is híztam, de nem a gyógyszerre fogom
2010. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló nagyon elszámolta magát... méghogy jövő ilyenkorra le tudna fogyni. 5 kg-t egy év alatt??? Hol él??? Vagy 25-nek olvasta véletlenül...

Szóval igenis van, akin az 5 kg mínusz is nagyon-nagyon meglátszik, pl. az alacsony lányokon, úgyhogy hajrá! Amúgy meg nyáron lehet igazán könnyen lefogyni, télen nehezebb, mert egy hízásra abszolút nem hajlamos embernél is télen raktároz a szervezet, hogy megvédjen az időjárástól. Szóval szerintem nagyszerű alkalom van most a fogyásra, egyél sok dinnyét, ennek 90%-a víz, a legkisebb kalóriatartalmú gyümölcs, emellett laktató is. Barátnőm Adipex-szel adott le 3 hónap alatt 15 kg-t, ennek már 2 éve és tartja a súlyát. De szerintem 5 kg miatt felesleges beszedni. Mozogj sokat és próbáld meg kitolni az étkezéseket (pl. az ebédet du. 3-ra), így este nem leszel olyan éhes. Vacsira ne egyél meleg kaját, az nehezebben emészthető, vagyis jobban elraktározódik. Párolt zöldségbe vágj bele csirkemellsonkát -nagyon finom! Én úgy fogytam le, hogy hétfőtől péntekig szigorúan diétáztam, sportoltam, szombat-vasárnap viszont mindig megengedtem magamnak valami hízlalósabbat -persze nem embertelen adagokban. :)

2010. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!