Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » LR Figu activ termékekről...

LR Figu activ termékekről vélemények?

Figyelt kérdés
Érdekelnek az eredmények vagy eredménytelenségek, tapasztalatok.

2016. júl. 13. 11:31
 1/5 DamonSalvatore válasza:
Szintén érdekelne. Érdekes, hogy nem találni róla sehol máshol véleményt, mint a saját honlapjukon, vagy egyéb értékesítő társuk honlapján.
2018. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DamonSalvatore válasza:
Elkezdtem egy hete és hát... úgy eszem ahogy előírták, napi folyadékbevitel is min. 3 liter súlyomból adódóan. De szorulásom van napok óta! Mintha szenet nyomnék ki már elnézést. Ez így nem pálya. Edzem rendszeresen ez sem segít. Pedig előtte ikyen nem volt! Még azért megvárom az egy hónapot.
2018. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DamonSalvatore válasza:
Na meg van a hiba a rendszerben: a figu tea okozta a szorulást. 1,5l tea plusz ugyanannyi víz fogyasztása nem jó kombó. Ma csak vizet ittam és minden okés.
2018. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sikerült végül fogyni vele?
2020. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! December elején kezdtem. A súlyom miatt napi 3adag volt + ebéd. Karácsonyig -5kg ment le úgy hogy nem éheztem es az édességet sem kívántam esténként. Ha érdekel szívesen segítek privatban.
2021. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!