Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az Absorice...

Mi a véleményetek az Absorice termékekről?

Figyelt kérdés
Mivel tejfehérje allergiám van, rendeltem egy rizs-borsó fehérjeport (peak), csokis ízű lenne, de egyszerűen undorító íze van. Ihatatlan. Azt szeretném tudni, hogy az összes növényi fehérjepor ilyen rossz vagy csak mellényúltam? Ha valaki kóstolt már Absorice fehérjét vagy hallott róla megosztaná a tapasztalatát ?

#fehérjepor #növényi fehérje #rizs-borsó fehérje #Absorice vélemények
2015. júl. 17. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, de a szójából kiindulva a többi növényi sem lehet túl jó ízű. És te próbáltad a tojásfehérjét, marhafehérjét, esetleg egy jó tejsavó izolátumot?
2015. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, még nem próbáltam...ha nem fog bejönni egyik növényi sem akkor talán..most sajnos a tojást is ki kell hagynom az étrendemből :/
2015. júl. 17. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy adódik próbáld ezt ki [link]
2015. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 17. 21:32
 5/6 anonim válasza:
Absorice csokis ízűt próbáltam.Álmomba se jöjjön elő.Borzadály.Valami mogyoró aroma beütése lenne,lisztes,gejl. Inkább válasz valami másfajtát.
2017. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Biotech rizsfehérjéjének teljesen korrekt íze van, nekem bejött. Sőt, jobb volt mint a mostani tejsavó-fehérjém (nem biotech)!
2017. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!